Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Páčia sa mužom piercingy? ak áno, kde najviac a prečo?

Ninaa

ahojte. chcem povedat, ze piercing si davaju zakomplexovani ludia, ktori nevedia ako inak zaujat.. tak sa aspon tito ludia stretavaju a navzajom si ich obdivuju.. cim viac, tym je zaujimavejsi. myslia si, ze normalni ludia sa na nich viac pozeraju ako predtym.. mozno, ale asi tak: ´moja, ty co mas v nose?!´takze, to je moj nazor. a aj co poznam ludi s piercingom, vsetci do jedneho su zakomplexovani.. posmievanie v skole, tucnota ci jednoducho male sebavedomie..

ham?

no ja som chcela ties strasne do jazyka pretoze si dala aj moja mama ale ona mi to nechcela dovolit. tak raz ked odisla som som to vzala do vlastny ruk a spravila si ho sama celkom sa to dalo vydrzat as na to se som si jazyk prepichovala na tri krat aby sa mi tam ten piercing vopchal ale uz je to za mnou a mam ho uz vyse roka a taqto ked sa mi niekde piercing paci si ho sprawim sama pokial mam odvahu aj do brady som si dala mala som aj nad hornou perou a pod dolnou na bvoku ale zostalo to pekne v strede len do kedy....:Djedine nos som si dala odborne sprawit zatial som spokojna ale isto si este nieco dam taq sa nebojte a majte odvahu. moja mama si uz na to zvykla.

eeeeee

Absolutne sa mi to nepaci.... este ked ma baba napr chude brucho tak tam sa to este da vydrzat ale inak vobec.... som za prirodzenost a nie mat poprepichovane telo..

Stano.

Mne sa na žene nepačia piercingy. Pripada mi to vulgarne a nepekne akoby sa chceli nasilu pred niekym ukazovať, že na čo sa odvážili. Akože take štetky v bare tie nech si daju na seba čo chcú.

barči

Kde je lepší? do brady alebo do jazyka? :D lebo sa bojím dať do jazyk, že to bude bolieť :D a na brade to viac vidieť :D ale páčia sa mi obidve :D

zelena.papri

ahojtee:) ja som mala v nose,a zase budem mat(zarastlo mi to):( .....a chcela by osm sa opitam ci sa chalanom paci do nosa....hm?..a ze kde sa paci najviac?..hmmm

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Páčia sa mužom piercingy? ak áno, kde najviac a prečo? - Fórum - ZDRAVIE.sk