Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ma moja manželka odmieta?

Príspevok v téme: Prečo ma moja manželka odmieta?
adaam

Dobrý deň,

chcem Vás poprosiť o radu ako alebo čo by som mal urobiť, aby moja manželka viac myslela na sex. Sme ešte len necelý rok manželia. Pred svadbou som si myslel, že jediná vec v ktorej sa zhodneme bude sex. Teraz viem, že vo všetkom sa viac menej zhodneme, len nie v tom. Neviem čo mám robiť. Úprimne ma to veľmi bolí keď cítim ako ma odmieta. Sex máme tak 3 až 5 krát za mesiac. No aj tak je to viac krát tak, že je so mnou len preto, že to chcem ja a je to také bez takej vášne. A to ja nechcem. Veľmi chcem, aby nás to k sebe ťahalo ako pred svadbou, aby sa tešila na chvíle keď budeme spolu. Moja manželka ma veľmi priťahuje. Milujem keď behá po byte v spodnej bielizni. Je krásna. No keď sa jej chcem dotýkať veľmi veľa krát to odmieta. Sú chvíle keď nie ale je ich málo. Snažím sa mojej manželke pomáhať vo všetkom aj okolo domácnosti a aj mimo nej. Nie som taký muž čo sadne pred TV a pozerá futbal. A myslím, že celkom dobre vyzerám. Veľmi ma to trápi. Poradte alebo povedzte mi svoj názor. Chcem nájsť riešenie, či je chyba vo mne alebo niekde inde. Ďakujem.

ta3

Veritel
je zalostne citat Tvoje prispevky, citim s Tebou, pravdaze ze oral funguje v dobre fungujucich manzelstvach, nie je to vysada iba mileniek, Tvoja manzelka je frigidna alebo sebecka a tie jej poznamky, to je hrozne, mali by ste obidvaja navstivit sexuologicku poradnu, mal by si to v kazdom pripade riesit, lebo v pozdejsom veku sa dopracujes k problemom s prostatou, co nie je sranda to mi ver, mas iba 28, je chvalihodne, ze myslis na Vase dieta, ktore by si nechcel rozvodom stratit, ale preboha na seba nemyslis vobec?, Tvoj zivot nema ziadnu cenu?, ved casom mozes mat z toho nielen problemy s prostatou, ale aj rozne psychicke problemy, ktore potom ohrozia aj Tvoje zamestnanie a vlastne vsetko, ja by som Ti radila sexuologicku poradnu, ale ak manzelka s tym nebude suhlasit a nebude sa snazit vec riesit, potom sa rozved

Arnie
Ty sa radsej zamysli ci Tvoja priatelka jeta prava pre Teba, sex je prirodzena potreba a ak dvaja ku sebe nepasuju, ze jeden chce a druhy nie, potom je lepsie sa rozist ako potom cele roky v manzelstve stradat, chces tak dopadnut ako Veritel?

Mikaa

Veritel ja by som ti radil sa s tym zdôveriť u nejakej jej kamarátky u ktorej vieš že by ta nezradila a povedat jej že nech s nou preberá takéto témy myslím tým iba jemné naznačovanie ako to u žien býva o všetko klábosia :) Ak ani to nepomože potom ti radim iba partnersku poradnu každý problém sa dá zvádnut a velmi ta obdivujem že pridenj ešte stále si :)

lea128

Veritel- stale, 4x do roka..hmm...a este zvalit vsetko na teba, ze to ty nechces?? :D Ja nechapem nazor, ze to muz sa vzdy musi snazit...ale ved ziadneho chlapa nebavi, ked sa VZDY musi snazit a chciet sa milovat len on. Ved je to normalny plnohodnotny vztah, nie romanik na jednu noc. ja nechapem obcas toto zmyslanie. Veritel mozem sa ta spytat a to mienis takto zit do konca zivota? Lebo ja neviem, zas nevidim to zivota vas dvoch, nepoznam verziu tvojej zeny, ale je to podla toho co pises totalne vykoristovanie...

MikiWil

Veritel je mi ta naozaj luto. 4x sex do roka vo veku 28 rokov? No tak to by ma naozaj asi polozilo. Zenska ta vyuziva a robi si z teba prdel. Mozno ma niekde dakeho milenca a s tebou sa zahrava. Kasli na nu alebo si najdi nejaku nahradu za nu. Sex je dolezity

Veritel

Lea - sorry - dlhsie som tu nebol.

ano ano 28 rokov mam, a vzdy ale fakt len vzdy som sa snazil ja.

teraz momentalne sa moc nesnazim... berem to tak ze je lepsie nemat kvoli tomu ze sa nesnazim ako nemat kvoli odmietnutiu... nemam tak ci tak.

snazil som sa to riesit... bolo to zvalene na mna ze to ja nechcem... alebo chcem vzdy ked nemozeme ked je unavena ked sa jej nechce... takze tak.. a ze chcem furt len sex... lebo 4krat do roka.. to je skutocne stale...

Arnie23

tak niekedy ked ju hladkam, to sa jej paci, ale zeby to vyustilo aj do niecoho vacsieho, veru neviem. mozno niekedy. Niekedy zacnem s bozkavanim na krku a sa tak krci aby som ju nemohol bozkavat. Bozkavanie na usta je take ako kedy, ja sa chcem napr. bozkavat aj vasnivejsie a niekedy v tom pokracujeme, ale niekedy je to take, ze priatelka mi opatuje len tak male bozky, sem tam otvori usta aby bol francuzak. Vzdy konci v bozkavani ona prva a to bozkavanie nie je ani moc dlhe. Vacsinou byva dlhe vtedy, ked ma chut, vlastne vtedy ma aj tu chut na sex, co je ako som spomenul tak 3-4x za mesiac. Takze ak ju chcem zvadzat bozkavanim a ona nechce moc, tak tam nepochodim teda vobec, pretoze z letmych bozkoch ju asi nerozpalim a hned podla bozkavania aj viem, ci ma alebo nema chut. Sem tam ju chcem hladit aj po prsiach, niekedy mi to dovoli, aj bozkavat mi ich dovoli, ale inokedy zase povie ze nechce, ze ju to stekli apod. Kedysi ked sme spolu zacinali som jej aj usko bozkaval, teraz? Jedine ked je fakt rozrajcovana, inak sa mi uhyba, ked ju chcem bozkavat za ucho. Neviem co sa jej porobilo. Ale to bozkavanie ma dost stve. Ja zacnem bozkavat a ona bud rychlo skonci alebo su to len take letme, nie vzdy ale samozrejme, su aj vasnive ako som povedal. Neviem ci mi raz nepovedala, ze ju to az tak dlho nebavi sa bozkavat, no super :)
Ci som chapavy? Ako kedy. niekedy som mily dobry tulim sa k nej. Vlastne vtedy to mame aj viacej za ten mesiac ale stale je to tak 3-4x :D . No a ked nemam naladu alebo som nastvany(napr. ze nemame tolko sexu) tak byvam aj odmerany. Zas budem stale dobry a co z toho? Dostaneme sa na hranicu 5x za mesiac?

lea128

Ale aj ked sa mi napr. stane, ze niekedy nemam chut, tak mi priatel spravi masaz a potom tu chut dostanem, alebo ma hladka dlhsie po celom tele, bozkava ma....ako sa sprava priatelka ked ju len tak zacnes bozkavat, hladkat po celom tele, to ta odbije hned, ze mas prestat, ze nic nebude alebo co? Uplne mam najradsej ked spolu ideme do vane, otvorime si vino, nakrajame si syry, ta nalada sa potom dostavi... A vobec sa ti necudujem, ze sa hned spravis, ved to je logicke, ked je sex tak malo....aj ked je moj priatel odcestovany a ked pride po dlhsej dobe, tak ma chut striekat, uz len ked vojde do mna. Aj ked sa mate vo vztahu radi, skus sa nato pozriet objektivne, robis pre nu vsetko co mozes? Si dostatocne chapavy, si jej oporou, je pre teba na prvom mieste a robis ju stastnou? Ak ano, o to iste by sa mala snazit aj ona, dat ti vo vztahu vsetko co potrebujes a co mas rad, tak aby si to nemusel hladat inde. To je zmysel skutocneho plnohodnotneho vztahu. Ak je jeden z partnerov najprv zamerany najprv na seba a svoje potreby, tak ten druhy vo vztahu trpi. A neklam sam seba, ze sa to zmeni. Ludia sa menia, ale predovsetkym k horsiemu... Uz je len na tebe ci ju tak velmi milujes, ze sa s tym dokazes zmierit, respektivne budes len dufat, ze sa to raz mozno zmeni...

Arnie23

tak ona tu chut ma niekedy, ze ma zacne bozkavat. ale nieje to tak casto. ako som zaznamenal, tak takuto chvilku ma 2x do mesiaca, aj to vacsinou v strede menstruacie, co je pochopitelne. To s tym zvadzanim mi povedala uz davnejsie a nie jeden krat. Neviem uvidime ci sa to zlepsi cez prazdniny, ja by som chcel velmi ale nebavi ma stale prveho zacinat a zvadzat ju, to uz nie je ani ono. Ked uz tak, ked ma niekto chut, tak na dotycneho skoci a nie vyckava. Praveze sa mi milovanie s nou paci, je to pekne. Neviem preco to tak casto nechce. Urobit rukou alebo ustami chce castejsie, dosiahne orgazmus. Ja velku vydrz nemam, par pichov a som hotovy, ale ked sa tak tesim na sex a som nadrzany, tak cuduj sa svete. Som jej vravel, ze nech na tom zapracujeme spolu, ze samemu mi to pojde tazko, aby sme castejsie mohli spolu spavat, mozno sa to tym upravi. Zatial ale ziaden vysledok. Aj sexuolog alebo aj niekto iny by povedal, ze mala frekvencia moze za predcasnu ejakulaciu

mangel5

Arnie, my sme s manzelkou spolu uz 17 rokov... a stale to bolo take. Ona vecer zo sprchy pride automaticky do spalne naha (ma iba zupan) - vzdy sa smeje, ze by sa pri mne zbytocne obliekala do pyzama. Mame 2 deti.

lea128

Arnie23, je od priatelky mile, ze sa spon pokusa to nejako zlepsit, ze sa cez leto budete castejsie milovat, aj ked nie som si ista, ci to nie su len prazdne slova...a ako vies, ze si sex uziva? lebo mne sa velmi nezda, kedze ho chce mat par krat do mesiaca a to ju vacsinou musis zvadzat, lebo podla jej slov, ty si tan nato ( co je pre mna tiez nonsens, nepoviem kebyze ste na zaciatku vztahu). Ved mam chut, tak na priatela skocim ja, urcite necakam na neho kym to zacne on...ved on nevie presne kedy mam na neho chut:) Myslim, ze tvoja priatelka ma na sex velmi zvlastny nazor, rozpravate sa otvorene o sexe? Co sa jej paci, co nie, co ju vzrusuje, ktore polohy sa jej pacia, alebo velmi sa k tomu nechce vyjadrovat?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ma moja manželka odmieta? - Fórum - ZDRAVIE.sk