Dávkovanie - RNG

Príspevok v téme: Dávkovanie - RNG
valk.

Dobrý deň RNG
keď že sa neviem prihlásiť priamo tebe, takto sa chcem opýtať.
Som starý a chory. Mám všelijaké choroby. Užívam Valerianu 400 mg. /Jamieson/ Užijem vtedy, keď sa zle cítim, 1-2 kapsule. Tiež užívam Medovku+chmeľ+valerianu /MedPharma/ Prosím ťa, aké mnozstvo by bolo už nebezpečné, pre zdravie. Tiež si myslím, že sa moze stat, že by som musel zvyšovať dávky, aby som dosiahol požadovaný liečebný efekt.
Ďakujem pekne za radu.

lingtimeago

lucka_12345
ak este hladas odpoved, tu najdes nieco blizsie
rng.jecool.net

schvalne nebudem citovat, treba sa naucit vnimat problem zo sirsieho hladiska, nez jednoduchu odpoved ;)

lucka_12345

Dobrý deň pán RNG :) chcela by som sa opýtať ake dávkovanie citricidalu mám použiť na zbavenie sa enterococcusa? Poprípade by ste mi vedeli poradiť inú účinnú látku?

Emilim

Pan RNG Uz treti mesiac uzivam Trittico, ale mam po nom stale upchany nos, bolavu celu ustnu dutinu aj jazyk a pod jazykom sa mi tvori velke mnozstvo slin- az mi je z nich spatne a potom ma z toho dusi aj kasel Teraz pred tyzdnom pri vytere z hrdla mi nasli aj streptokoka, co som este v zivote nemala. Prosim vas, moze to byt z trittca? trittico je trazodon. Citim sa po nom velmi zle. Dakujem za odpoved.

RNG

pr, ja kupujem extrakt z olivovych listov zo Swansonvitamins.com
lebo tam maju najsilnejsi a najlacnejsi co sa tyka obsahu oleuropeinu.
Samento, banderol, coumandu a ine proti mykoplazmam, L-formam, borelioze atd najdes na iherb.com kde tam das tie slova.

RNG

cernica, napisal som ti. Pancreatin je enzym, ktory vyraba nas pankreas na travenie v crevach a ked sa absorbuje nespotrebovany do krvi, tak cisti telo od roznych zamoreni, co vyvolavaju zapaly a opuchy.
Gluten defense je specialna zmes enzymov na ciastovcne odstranenie zamorujuceho glutenu pre ludi, co ho nevedia spracovat,. Takych je zialbohu az vyse 20% dnes, hoci mnohi o tom ani nevedia. Ale v tom pripade sa je dobre glutenu celkom vyhnut, tj vsetkym zrninam a vyrobkom z nich, co gluten obsahuju. Ten enzym totiz pracuje len ciastocne.
Mikrovlakniny su sucast jedla, ktoreho je ale dnes v sucasnej potrave primalo, preto si to treba doplnovat. Mikrovlaknuny nmaju silnu absorbciu, tj vynesu z tela rozne zamorenia, Mikrovlakniny sice my nevieme stravit, ale su potrava pre nase probiotika, ktore nam pomahaju nielen travit, ale vyrabaju hropmady vitaminov a zivin a najma az 70% vsetkych obrannych latok, co ma telo k dispozicii. Tj ovela viac, nez je samotne telo schopne produkovat. Preto si ich treba pravidelne nasadzovat a krmit/rozmnozovat mikrovlakninami.Na Slovensku vo firme Vemica najdes napr inulin a psylium, dalsie, ako arabinogalactany, modified citrus pectines a glucomannan najdes napr v swansonvitamins.com za rozumne ceny.

cernica

Ďakujem p.RNG za odpoveď, aj keď stav mojej dcéry je hrozný -má úplne opuchnuté oči a bolesť na celej koži. Alergologička mi dnes poslala výsledky krvných testov: výrazna eozinofília 17% /norma do 5%/ alergický zápal,IgE 893 /norma 100/ASLO 1400,štítna žľaza v norme. Zatiaľ ste mi doporučili Pancreatin,Gluten defense a mikrovlakniny - čo je to presne? Som Vám veľmi vďačná, ste moja nádej. Pekný večer. Prosím o odpoveď na z.ondrejcakova@gmail.com
S pozdravom

RNG

Aby som nezabudol na odhlienovanie su dobre NAC(2 x 600 az 1200 mg)
serrapaptaza (3 x 120 000 IU) a oreganovy olej, najlepsie entericke kapsule, ake ma firma NOW, kde v 180 ng kapsuliach je zarucene 100 mg ucinnej latky, carvacrolu, co odhlienuje a zaroven potlaca rozne infekcie, co v hliene ziju.
Uvedene davky su na 70 kg osobu, na ine vahy ich treba prepocitat v pomere vah, priblizne.
Uvedene doplnky najdes napr vo firemach iherb.com swansonvitamins.com, puritan.com a podobne. Mnohi Slovaci odtial objednavaju, kedze na Slovensku a aj v celej Europe je doplnkovy priemysel pozadu, vyber je slaby a ceny privysoke.

RNG

Cernica, telo sa snazi vyhodit hoci aj cez kozu latky, co nevie spracovat a pouzit. Takze prva pomoc je precistit si enzymami a absorbentmi telo, nie potlacat normalnu imunitnu reakciu chemickymi liekmi.
Hlieny su tiez nasledok alergii, telo sa hlienami snazi odtlacit neziaduce latky , aby sa do tela neabsorbovali.
Odporucam na cas prestat jest jedla obsahujuce lepok a mliecne vyrobky a okrem cistenia tela entericky pokrytymi enzymami(napr pancreatin, od firmy Solgar, 2 x 1 tableta denne, brat aj enzymy na lepok a mliecne produkty ako napr Gluten Defense firmy Enzymatic therapy.
Odporucam brat aj zmes roznych mikrovlaknin,cely zivot, co su absorbcne cistice a vyziva pre nase probiotika a obcas si nasadzat aj probiotika, lebo dnes ich uz nedostavame v dostatku pri dnesnej sterilizacii vsetkeho. Takze je dobre si ich doplnit laboratorne vypestovanymi, tymi najuzitocnejsimi druhmi z nich.