Dávkovanie - RNG

Príspevok v téme: Dávkovanie - RNG
valk.

Dobrý deň RNG
keď že sa neviem prihlásiť priamo tebe, takto sa chcem opýtať.
Som starý a chory. Mám všelijaké choroby. Užívam Valerianu 400 mg. /Jamieson/ Užijem vtedy, keď sa zle cítim, 1-2 kapsule. Tiež užívam Medovku+chmeľ+valerianu /MedPharma/ Prosím ťa, aké mnozstvo by bolo už nebezpečné, pre zdravie. Tiež si myslím, že sa moze stat, že by som musel zvyšovať dávky, aby som dosiahol požadovaný liečebný efekt.
Ďakujem pekne za radu.

cernica

Prosím o radu od RNG.
Moja 8ročná dcéra trpí astmou a atopickým ekzémom.Vždy mi lekári vraveli, že z toho vyrastie, ale vekom je to horšie. Po nasadení liečby chemickými liekmi Aerius,Singular,sprej SEretide, Denerel stav aj tak sa nezlepšil a po tejto kombinácii liekov sme dospeli k žihľavke po celom tele. Akútne nam bol nasadený Prednison, takže ekzém sa zlepšil aj pískoty na prieduškách. Teraz sme vysadili Aerius,Singular a opuchy-žihlavku už nemáme, ale máme neskutočný ekzém a zahlienené priedušky. Dcéra sa celú noc škriabe, ruky jej priviazujem. Berieme sprej Seretide a Rupafin ako antihistaminikum namiesto Aeriusu. Aké doplnky by ste nám odporúčali, lebo som už zúfalá. Je tu podozrenie na histaminovú intoleranciu, tak nam naordinovali Daosin, ale nevidela som nejaký úspech. Prosím o poradenie vyživových doplnkov. Veľmi.,veľmi Vám ďakujem a dám vedieť či zabrali.

irena g

Zaujima ma Vas nazor na pripravu CDS na stranke Badatel.sk & Kampan.... v clanku: MMS pre liecbu rakoviny, konkretne davkovanie MMS/CDS pri beznych /nerakovinovych/ ochoreniach. Srdecna vdaka za odpoved.

Strelenasrna

Dakujem ,,,ze vraj je pri liecbe endometriozy potrebne pichat Decapeptyl asi pol roka a nasledne aplikovat dalsie hormony ..v pondelok mam ist na to... ale hladam aj ine formy liecenia ,,,zaujima ma vas nazor ..nasla som pozitivne ohlasy na cinske bylinne vaginalne tampony ktore vraj maju odstarnit staru sliznicu, ktora je pricinou vzniku endometr. cyst....len som si nie ista ci to nieje len nejaky cinsky sajrajt a neviem ci mam riskovat ,,,ale urcite by som sa najradsej vyhla hormonalnej liecbe ,,,Dakujem

RNG

Pokial ti nevybrali vajecniky, mala by si mat normalne hormonalne hladiny. Az na to, ze endometrioa je nasledok hormonalneho vykolajenia a tak predsa je lepsie brat nieco na upravu hormonov ako napr yam alebo progesteronovy krem.
Samozrejme je dobre si nechat zmerat hormonalne hladiny v krvi.
Osobne kazdemu radim si doplnovat selen, zinok jod, vitaminy D-3 C a E a to celkove moze pomoct aj v tomto pripade.
Ja som prave po tazkej operacii a proti bolesti som bral vyse tyzdna hydrocodone(USA), 10 mg, co mi to stlmilo znacne.
Este silnejsi je opioid oxycodone, ktory pouzivaju v Europe

Strelenasrna

Dobry den RNG,,,som vyse tyzdna po laparoskopickej operacii ,,vybrali mi endometrioznu cystu na vajecniku ,,,vajecnik mi chvalabohu nechali ,,,ako sa postupuje pri dalsej liecbe ?,,,mam aj bolesti momentalne ,,,beru sa nejake hormony alebo sa to nechava volne zahojit ....?co bude dalej nasledovat ?

RNG

Elo, mozes samozrejme brat cokolvek, ale antimikrobialnu davku citricidalu tak nemozes dostat. Ani dostatok carvacrolu z oreganovych listov, lebo co mas je pestovane oregano, nie divoke a to ani neobsahuje carvacrol, ale len ovela menej ucinny thymol.
Bylinkarcenie bez presnych a garantovanych davok ucinnych latok je slabota.
Na SM odporucam najma serrapeptazu v davkach az 3 x 120 000 IU a rozne ine.

Elo

Prosím Ťa RNG, môžem si doma rozmixovať jadierka z grepu a vypiť rozmiešané vo vode? Mám sklerozu multiplex a pijem každý deň aj sušené oregano.

RNG

Hydrotalcite nie je talcum, Ale pribuzna zmes mineralov, ktora zialbohu moze obsahovat aj skodlivy serpentine, zdroj azbestu
en.wikipedia.org
Ja by som pouzival ine, bezpecnejsie absorbenty.
Nepoznam presny obsah betaglukanov v hlive ustricovej. Pri lieceni sa spolieham na presne garantovane davky ucinnych zloziek.
Odporucena davka betaglukanov je 3 x 500 mg