Dávkovanie - RNG

Príspevok v téme: Dávkovanie - RNG
valk.

Dobrý deň RNG
keď že sa neviem prihlásiť priamo tebe, takto sa chcem opýtať.
Som starý a chory. Mám všelijaké choroby. Užívam Valerianu 400 mg. /Jamieson/ Užijem vtedy, keď sa zle cítim, 1-2 kapsule. Tiež užívam Medovku+chmeľ+valerianu /MedPharma/ Prosím ťa, aké mnozstvo by bolo už nebezpečné, pre zdravie. Tiež si myslím, že sa moze stat, že by som musel zvyšovať dávky, aby som dosiahol požadovaný liečebný efekt.
Ďakujem pekne za radu.

irena g

Dakujem. Mozno ste niekde pisali, ale je vela prispevkov, chcem sa spytat, ci sa moze rano nalacno s enzymami spolu robit alkalizacia tela, pripadne pridat aj vitamin C ? A enzymy pancreatin, alebo digest platinum mozu sa brat aj naraz rano 4 cps? Este Vas chcem poprosit o radu, co by ste doporucili na travenie, ked je vybraty zaludok? Velmi pekne dakujem za odpoved.

RNG

Najmenej 2 x 2 z Digest Platinum, alebo aj viac.Je to sice velmi mnoho zlozkovy enzym, ale obsahuje na kapsulu z enzymov na rozbijanie bielkovin rakovinnych buniek , proteazy 85 000 HUT= 51850 USP
Ked ja odporucam entericky pokryty pancreatin, tak davku az 12 gramov za den(ekvivalent) ten obsahuje 75 000 USP proteazy v tabletke, ktora ma ekvivalent 3 gramy pancreatinu, ochraneneho entericky, aby sa nespotrboval uz v zaludku.
Tu maz zopar premien aby si nebola bezzbranna proti roznym jednotkam, co uvadzaju na pomylenie zakaznikov rozni vyrobcovia.
rnblog.rockwellnutrition.com
USP jednotky su najprehladnejsie lebo vyjadruju priamo mnozstvo miligramov prislusnych latok, co vedia rozlozit.

RNG

Aj ja beriem striedavo pancreatiny a Digest platinum, lebo v Digest Platinum sa nachadzaju niektore vzacne enzymy, co pancreatin neobsahuje
Obcas pouzivam aj ine enzymi, ako napr BioCor, co tiez obsahuje rozne enzymy, vcitane odmorujucich od lepku.
Ale ako som popvedal, pri masivnom odmorovani sa snazim radit co najsilnejsie a najlacnejsie enzymaticke doplnky, nie je kazdy milionar, aby si mohol dovolit velmi drahe enzymaticke zmesy vo velkych davkach.
Obvykle pancreatin, tj enzym co normalne vyraba aj nase telo, brany vo velkych davkach a entericky pokryty, aby sa nespotreeboval v zaludku, postaci.

irena g

Dakujem za odpoved. Digest Platinum uz mam objednany, takze sa moze brat? Alebo mam este objednat pancreatin? Srdecna vdaka.

RNG

Digest platinum je rastlinny a fungalny enzym, pomerne drahy, tak ho bezne neodporucam pri rakovinach, skor odporucam silny entericky pokryty pancreatin, napr taky, akoma firma Solgar, kde v kazdej 750 mg tablete je ekvivalent 3000 mg pancreatinu. Takych odporicam 2 x 2.
Serrapaptaza sa pouziva v davkach 3 x 120 000 IU na rozne cistenia, nie specificky na odmorovanie pri rakovinach, ale ok.
Nattokinaza je ciste na riedenie krvi a rozbijanie krvnych bzrazenin, a davkuje sa podla potreby 2 x 2000 FU az 4 x 4000 FU, podla toho, ci mas uz zrazeniny v tele alebvo im len chces predist a ucinnost tohoto poznas meranim INR z krvi.
Inac tieto enzymi sa vzajomne podporuju, tj daju sa brat aj spolu, alebo rozdelene.

irena g

Prosim Vas o radu, ako uzivat enzymy pri rakovine: Digest Platinum, Nattokinaza 2000 FU, Serrapeptaza 120 000 SPUs. Maju sa uzivat striedavo, alebo aj spolu? A este poprosim o davkovanie. Velmi pekne dakujem.

RNG

Serrazymes maju ciastocne podobnu aktivitu v tele ako serrapeptaza, takze sa casto daju zamenit.
en.wikipedia.org

Serrazymes su vyrobene z fungalnych zdrojov
Aspergillus oryzae a Aspergillus melleus

Ja osobne dam skor na originalnu serrapeptazu, lebo s nou bolo robene podstatne viac vyskumov.

Podobne je to aj s originalnou nattokinazou a nattozymami.