Dávkovanie - RNG

Príspevok v téme: Dávkovanie - RNG
valk.

Dobrý deň RNG
keď že sa neviem prihlásiť priamo tebe, takto sa chcem opýtať.
Som starý a chory. Mám všelijaké choroby. Užívam Valerianu 400 mg. /Jamieson/ Užijem vtedy, keď sa zle cítim, 1-2 kapsule. Tiež užívam Medovku+chmeľ+valerianu /MedPharma/ Prosím ťa, aké mnozstvo by bolo už nebezpečné, pre zdravie. Tiež si myslím, že sa moze stat, že by som musel zvyšovať dávky, aby som dosiahol požadovaný liečebný efekt.
Ďakujem pekne za radu.

RNG

Tie digestive enzymes su slabe, BioCor je silnejsi ale na ucinok drahsi ako pancreatin. BioCor by som pouzival najma na zamorenie tela lepkom, a to najmenej 2 kapsule, 2 krat denne na prazdny zaludok.

S GSE je momentalne problem, lebo zmenili formulu(NutriBiotic) a nova je velmi slabo ucinna, kyselkava, nie horka.
Povodne, ked tam bol pravy povodny citricidal roztok na pitie bol 60 kvapiek na liter vody. To iste je s beznym kokosakom, leda ze si ho chces natierat na plesnive nechty na nohach , kde by som odporucil az 10 nasobnu koncentraciu

irena g

Prosim Vas, mozu sa enzymy BioCore a Digestive enzymes, na stranke Swanson.sk pouzit na cistenie nalacno a v akej davke? Viem, ktore doporucujete, ale prosim vyjadrite sa k tymto.Este jedna otazka: kolko kvapiek GSE mozem dat do polievkovej lyzice kokosoveho oleja? Srdecna vdaka za odpoved.

RNG

Valeriam odporucam max 800 mg. Chmelu ovela viac ale to vsetko zalezi od koncentracie vytazkov.
Neviem co tym chces adresovat, ale toto su len doplnky na spanok a nie ziadne lieky.