Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Namotavanie...a potom nic

Príspevok v téme: Namotavanie...a potom nic
hana5847

preco? preco chlap dokaze namotavat holku par mesiacov,a potom zrazu povie,ze si tu babu nezasluzi,ze on je moc zly,a ona prilis dobra, zacne sa ohanat,ze nedokaze lubit? ze nechce vztah? preco to chlap spravi? ja som nedostala ziadne normalne vysvetlenie,stale to iste dokola, a ja som si ho az prilis pustila k sebe.. a bodka na zaver,ze ho mam radsej nenavidiet,a zabudnut na neho ...preco? :(

hana5847

ved hej,ale tak nepoviem niekomu ze ho lubim a chcem byt s nim,ak to nemyslim vazne,nie? a nedostat ziadne vysvetlenie,preco .. chjo

hana5847

no,nie sme vobec v kontakte, ja nanho stale myslim, a,je to zle :( ozvala som sa mu 2x, nereagoval ani raz,musel vidiet,ze som volala .. no,mrzi ma,ze teraz nie sme ani kamarati ..

Slecna A.

hana, myslim, ze postupne zmenil nazor. To sa stava, najma ak sa postupne spoznavate, zrazu clovek moze prist na to, ze ten druhy sa k nemu napriklad nehodi, alebo k nemu vlastne nic neciti a najde si niekoho ineho. Samozrejme, ludia to casto zaobaluju do kecov v style "si pre mna moc dobra/y" :D Toto som nikdy nikomu nepovedala...Asi preto, ze som sa vzdy narovinu vyjadrovala. Ale chlapi toto pouzivaju ked spoznaju ine dievca a takto to chcu svojej slecne co najsetrnejsie oznamit :D
Ale zas, netreba to vidiet hned tak, ze ten druhy ta tahal za nos, ked si to urcitom case rozmysel. Mal na to predsa pravo. Alebo chces byt radsej s niekym, kto ta nemiluje? Aj tak po case zistis, ze to dopadlo najlepsie ako mohlo...

hana5847

hej,bola v tom ina ..3dni pred prichodom z prace domov sa opili s kamaratom a vyspal sa s jednou babou, tvrdi ze to lutuje ,ale zaroven ju dalej taha za nos lebo jej nevie povedat,ze s nou nic nechce mat..ona tiez spravila chybu,lebo mala pred sebou zasnuby so svojim,a vychrapala sa s inym .. ach joooo divny to svet

Marsmeloun

bože tak ho nechaj ...týmto povedal jasne že ťa nechce ... proszte ked chlap povie že nechce vzťah je to lož .. každy chce vzťah len ho nechce s tebou ... a viem si poredstavbiť ako ho furt čerpáš ... a pýtaš sa ho prečo nie a vyrvuvas mu ako ti ublížil a tym ho od seba este viac vzdalujes .... netlac tolko na pílu

nirv

Mal záujem a už nemá, bodka. Zmenil názor, kleslo mu libido, čo ty vieš, ani on možno nevie. Potreboval ťa, už ťa tak nepotrebuje. Vášeň v nom vyprchala. Cítil sa osamelý a ty si mu pomohla, už je ok, ide loviť niečo zaujímavejšie ako dostupnu kamosku.

hana5847

myslim,ze keby mal inu,tak by mi povedal, vzdy som o kazdej vedela,nemal s tym problem nikdy vraviet

povedal,ze najlepsie bude,ak ho budem nenavidiet,ze si ma nezasluzi,lebo som dobra ..
nemyslim,ze som si to nahovarala,ja som si to sice nepustala zo zaciatku k sebe,ale tie jeho slova a ciny,no ja nechapem ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Namotavanie...a potom nic - Fórum - ZDRAVIE.sk