Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyklad snov

Príspevok v téme: Vyklad snov
kika12345

Dobry den,
uz dlhsiu dobu ma trapia moje sny. Nech sa mi sniva cokolvek, s kymkolvek je to vzdy pestre. Bohuzial nedavno som si uvedomila, ze s mojim priatelom (sme spolu skoro 2 roky) sa mi este ani raz nesnivalo. Neviem cim to je. Trapi ma to, ked mi sem tam povie co sa mu so mnou snivalo a ja nemozem. Stale len poviem ze si nepamatam. Je to v poriadku? Pride mi to akokeby som mala k nemu velmi daleko. Ved ked mi je clovek blizky malo by sa mi o nom snivat. Zda sa mi akokeby som ho nemilovala, co nie je pravda alebo mozno je? Poradte

tintina

Súhlasím .. Neznamená to že ak maté nejake zlé sny s vašim priatelom hned musí prísť vzťahová kríza. A kika12345 je to uplne normalne sny neznamenaju realita:)

rusnicka87

Prosim o Radu!Hladala som zu vsade na Internet, som v zaranici, cize vestcom volat nemozem. Mojmu priatelovi sa s snival jeden sen, nevieme si ho vysvetlit. Boli sme asi v zahrade alebo niekde vonku. Okolo nas bolo vela hadov. Rozne, male aj velke. Farby mu neutkveli v pamati.nic nam nechceli urobit, len jeden ku vystrkoval hlavu, ale len chvilu. Neustipol ma. Ked sme sa pohli skor sa nas bali. Neutocili. Dakujem velmi pekne za odpoved

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyklad snov - Fórum - ZDRAVIE.sk