Vyklad snov

Príspevok v téme: Vyklad snov
kika12345

Dobry den,
uz dlhsiu dobu ma trapia moje sny. Nech sa mi sniva cokolvek, s kymkolvek je to vzdy pestre. Bohuzial nedavno som si uvedomila, ze s mojim priatelom (sme spolu skoro 2 roky) sa mi este ani raz nesnivalo. Neviem cim to je. Trapi ma to, ked mi sem tam povie co sa mu so mnou snivalo a ja nemozem. Stale len poviem ze si nepamatam. Je to v poriadku? Pride mi to akokeby som mala k nemu velmi daleko. Ved ked mi je clovek blizky malo by sa mi o nom snivat. Zda sa mi akokeby som ho nemilovala, co nie je pravda alebo mozno je? Poradte

tintina

Súhlasím .. Neznamená to že ak maté nejake zlé sny s vašim priatelom hned musí prísť vzťahová kríza. A kika12345 je to uplne normalne sny neznamenaju realita:)

rusnicka87

Prosim o Radu!Hladala som zu vsade na Internet, som v zaranici, cize vestcom volat nemozem. Mojmu priatelovi sa s snival jeden sen, nevieme si ho vysvetlit. Boli sme asi v zahrade alebo niekde vonku. Okolo nas bolo vela hadov. Rozne, male aj velke. Farby mu neutkveli v pamati.nic nam nechceli urobit, len jeden ku vystrkoval hlavu, ale len chvilu. Neustipol ma. Ked sme sa pohli skor sa nas bali. Neutocili. Dakujem velmi pekne za odpoved