Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyliečila vám akné? Za ako dlho?

Príspevok v téme: Vyliečila vám akné? Za ako dlho?
p.aja

Mám 28 rokov a s akné bojujem od puberty. Vyskúšala som HAK aj hormonálne masti, ale stav sa stále zhoršuje. Chodila som ku kozmetičke na laser a z toho sa mi stav ešte viac zhoršil. Už ma to stálo kopec peňazí aj nervov a hlavne - na lícach mám už dosť hlboké jazvy. Kožná je už zo mňa zúfalá a odporučila mi obrátiť sa na doktorku Albertovú. Že keď nepomáha klasická medicína, treba vyskúšať prírodu. Chcela by som preto poprosiť dievčatá ktoré sa u nej liečili aby mi napísali o svojich skúsenostiach. Hlavne či to naozaj pomáha a za akú dobu môžem čakať nejaké viditeľné výsledky. Začínam mať z toho komplexy a vadí mi to aj v práci. Každý deň kilo make-upu a ráno hodinu pred zrkadlom. A aj tak to nezakryje všetko. Ďakujem za vaše názory.

lenak

Doporučujem prípravok Tradičnej čínskej medicíny Zheng4 SKIN AKNÉ away. Vychádza z rodinnej receptúry Dr. Zhenga. Táto čisto prírodná bylinná emulzia, bola po generácie vylepšovaná, aby dosahovala požadované výsledky pri eliminácii akné pre všetky typy pokožky bez ohľadu na to, či ide o pokožku tváre alebo tela.

Pri správnom aplikovaní je výsledky badať u väčšiny pacientov už po krátkom používaní.

Tento prípravok bojuje taktiež proti čiernym bodkám a cystickému akné.
- regeneruje zatvrdnutú pokožku po zápalových prejavoch akné.
- čisto prírodný bylinný extrakt svojím jedinečným zložením účinne ošetruje a tonizuje pokožku
- sťahuje póry a obmedzuje tvorbu kožného mazu a vznik zapálených pórov
- podporuje regeneračnú schopnosť buniek

eulalia

jasneze albertova moze vyliecit akne. podla mna je to pre nu brnkacka, len to tiez asi neni za tyzden. je tu par takych ludi jak ona co im na cloveku fakt zalezi a pomozu mu. ale neni ich mnoho. vazim si ju velmi a hlavne som jej vdacna ze ma zobrala s mojim problemom co sice nebol akne ale dost ma trapil. lebo si zase nemyslite ze zoberie hocikoho. aj tam treba cakat a dostat sa k nej do liecby.

korculiarka

ahojte baby, teraz poradím jednu vec. Je to také dosť hnusné, ale ide o klystír. Vačšina akné je aj zo znečistenia čriev. Skúste si robievať klysíry a pridávať si do vody 2 lyžice koloidného striebra. to koloidné striebro sa denne môže aj piť deci a na pleť tiež. Na akné z mastí najviac mne pomáha obyčajná zinková masť. A to som vyskúšala drahé od Biodermy, LaRoche Posay však zo zúfalstva ...! (podľa mňa len zarábajú) A nič. Len tá zinková masť aj šetrnejšia mi príde. Na jazvy používam dermaroller. Inač, ja už akné nemám asi 5 mesiac odkedy sa liečim aj z vnútra (črevá) Hodne zdaru! Keby dačo pýtajte sa :-)

Zuzuzula

Ja mam tiez ten problem, vek mam podobny ako ty, plus par rockov.
Chcem ale otehotniet, tak uz ziadnu chemiu nechcem.
Naposledy som absolvovala lasserovu liecbu, co ma pripravila o nemale peniaze a ziadne vysledky.
Objednala som si Bio Clinic z Oriflame, no som zvedava ci pomoze.
Tabletky do seba uz pchat nechcem. Nic mi nikdy nepomohlo a asi ani nepomoze :(
Ak by niekto o niecom ucinnom, ale prirodnom vedel, dajte vediet ;)

Agnes999

No prirodna medicina ti na to tak prd pomoze. Tiez som trpela tazkym akne a prave v 28 som sa konecne dostala k ucinnemu lieku - Aknenormin. Brala som ho pol roka, sprvoti neboli ziadne vysledky vidiet. Ale kozna ma upozornovala ze to tak bude, takze som to neriesila. Ked som to o pol roka dobrala, stale neboli vidiet ziadne pozitivne ucinky. Zacalo sa to zlepsovat asi tak 2 mesiace po tom. A potom som sa akne konecne zbavila. Teraz mam plet stale mastnu, aj vlasy, ale vyrazky sa mi tvoria len obcas.

ebi777777

pia

a roacc. je poriadne svinstvo, nikdy by som do toho nešla, nič si svoje telo ťažkou chémiu,

ale už som nevedela chodiť do práce, kvôli tváre, pohybujem sa medzi samými dôležitými ľuďmi, kde musím aj nejak vyzerať a tiež sebavedomie musí byť na mieste, už som to psychicky nezvládala,

ja dúfam, že ten roacc. bude mojou záchranou ;-)

ebi777777

pia

to je pravda, záleží aj od dennej dávke, pokiaľ je nízka je veľká pravdepodobnosť relapsu, a aj to je pravda, že roacc. nelieči a nerieši vnútornú príčinu...

u mna roacc bola posledná možnosť,, ja som si prešla už všetkým a vôbec mi nič nepomohlo, a uvidí sa ako to bude s roacc. po vysadení,... od začiatku mám vysoké denné dávky, som zvedavá toho relapsu či nastanie alebo nie po vysadení

pia

roaccutane nieje vseliek! ja som ho uzivala 2 x s odstupom 4 rokov, efekt od roku pov ysadeni-nielenze moje zlazy kkozne zacali produkovat este viac mazu ako pred tym ale plet je zase tam kde bola..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyliečila vám akné? Za ako dlho? - Fórum - ZDRAVIE.sk