Cestovať či necestovať na Hawaii s 2 ročným bábom?

Príspevok v téme: Cestovať či necestovať na Hawaii s 2 ročným bábom?
Andreaaa123

Na Hawaii žije môj brácho už asi 7 rokov pozýval ma k nemu už asi 100x ale ja som nemala nikdy čas kôly práci . Teraz by som išla ihneď ale mám synčeka vo veku 2 roky. Lety s prestupovaním a tak vychádzajú cca 20 hodín :( .Mám to s ním risknúť alebo mám ešte počkať?? Malý sa lietania nebojí už absolvoval cestu do Burgasu ale to bol krátky let hodinku aj dačo ,a ja sa len bojím či mi obsedí tak dlho v lietadle :( .

Ďakujem Andrea

Andreaaa123

Ďakujem za vaše názori velmi mi pomohly a cesta na Hawaii sa odkladá na rok 2015 :) brácho má smolu musí prísť od :D

0vecka

podla mna je to blbost.... take male decko to nejako pretrpi ale aj tak si to neuzije a ak naozaj nemusis tak by som nesiel

Andreaaa123

Ďakujem vám veľmi ste mi všetci pomohly v rozhodovaní asi radšej počkáme ešte nejaké 2 -3 rôčky :)
Predsa je to pre také bábo nebezpečná cesta..

doubledog

ja by som nesiel.
nielen preto, ze je problem pocas cesty, ale hlavne preto, ze take male dieta si Hawai vobec neuzije.

radsej pockaj par rokov, nech sa maly dostane do veku, kedy uz ako tak vnima svet, nech z toho aj on nieco ma.

Andreaaa123

nirv môj malý je v buse, lietadle v aute alebo vo vlaku mega hyperaktívny ja mu dám nejakého plyšáka alebo mu pustím cez mobil alebo tablet rozprávku alebo sa sním len rozprávam :D

nirv

Ja by som nešla, ale ja by som nešla ani do Burgasu:) s malým dovolenkujem len na Slovensku. Aj stvorhodinova cesta vlakom s nalým rapkacom je utrpenie. Keby aspoň spal.