Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoký parathormon ako ho znížiť alternatívnou liečbou

Príspevok v téme: Vysoký parathormon ako ho znížiť alternatívnou liečbou
tanjaxl

som dialyzovaný pacient s vysokými hodnotami parathormonu ktoré sa začali zvyšovať po zahájení liečby mimparou.nechala som sa presvedčiť ale umelý hormon urobil svoje. nakolko sa venujem alternatívnej celostnej liečbe a chemické lieky neužívam len v nutných pripadoch prosím ak má niekto skúsenosť ako ho znížiť cez alternatívu ozvite sa
mne vychádza celková detoxikacia,znižovanie kyslosti, antioxidanty, antistres, fytohormony, jod calcium s d vitaminom. dakujem

tanjaxl

dakujem za príspevok. každá rada je rada a poslúži. ano venujem sa alternatíve, rada konzultujem a hoci je každy iný a potrebuje individualny pristup, parathormon je tvrdy oriešok aj pre lekárov ich najjedoduchejšie riešenie je odstraniť prištitne telieska a za liečitelmi takýto pacienti asi moc nechodia. alebo je problémom to že dialyzovaní už nemajú záujem riešiť svoje problémy aj inakším spôsobom a na internet ani moc nechodia?

vanilkova

asi mas dost vazny problem, ja by som sa na tvojom mieste poradila s dr. albertovou - ma ambulanciu v bratislave. ona je alternativny liecitel. len ak sa v tom vyznas aj ty sama tak to samozrejme nie. z tvojho prispevku mam dojem ze sa profesionalne venujes alternativnej liecbe. aspon tak som to pochopila.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.