Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubár Dr. Al - Zafari - skúsenosti

Príspevok v téme: Zubár Dr. Al - Zafari - skúsenosti
Zubeček

Všetkých pekne zdravím,

rád by som vedel, či má niekto osobnú skúsenosť (popr. sprostredkovanú od známych) ohľadom tohto lekára.

Na svojej stránke má pôsobivé videá rekonštrukcií zubov a zvažujem podobnú "rekonštrukciu", a veľmi nerád by som padol do nesprávnych rúk. Obzvlášť keď sa jedná o tisícové zákroky.

Popr. ak viete dať na niekoho dobré odporúčania, kto robí komplet chrup, budem Vám vďačný.

Prajem pekný deň (a veľa zdravých zubov!) :)

vaha

nastastie som u neho nebola, lebo som si o nom vela precitala aj vela pocula. tiez som sprvu chcela ist, ze urcite sa bude snazit, ked je tu cudzinec a tak.

kapi, neviem, ci su dvaja, ale taky, co robi rekonstrukcie zubov, ma stranku s plno fotkami, aj by si mu uveril, aky je uzasny.

a ovecka, presne.

kapi

Dobry den, prosim vas a jedna sa o Samira al Zafari ci Mamoun,,,Lebo mne dal lekar kontakt na toho Safira, co sedi na Strencianskej v petrzalke, koli dcere ze treba strojcek, tak teraz nevime ci ist alebo nie,,,dakujem

Peter12345

Ja mam s panom doktorom Zafarim velmi zle skusenosti. Strasne ma prehovaral, aby som si dal vymenit amalgamove plomby. Vraj su jedovate a podobne. Mal som ich uz asi 14 rokov. Tie, ktore mi vymenil za biele nevydrzali ani 1,5 roka. Este ma to stalo kopu penazi. Dokonca, v jednom zube mi nechal kus amalgamu, a zakryl to bielou plombou. Nenechajte sa nim oblbnut. Jeho kratke cakacie doby hovoria za vsetko. Nikto k nemu nechce chodit, preto ma stale prazdno.

krtica

ivana lacková pekne sa podpísat pod iné meno a ohovárat zubara dobréééé ja tomu neverím pretože to si žiadny zubár nedovolí koli nejakej žene príst o titul ani keby bola neviem ako krásna blbost blbost!!!!dokonca som bola na krížnej ulici na pohotovosti a vyberali mi nerv tak že som tam bola 2x a aj tak tam ostal ,a potom pán dr.zafari mi ho vybral síce to bolo komplikované asi tak.Radšej viac zaplatím ako menej a potom tam chodit ako na klavír.

IvanaLackova

Dr. Al Zafari je asi najdrahší zubár v Bratislave, žial vysoké sú len ceny, nie kvalita odvedenej práce.

Chcela by som upozorniť sympatické dámy, slečny, aby si dávali pozor na tohoto doktora, pretože na poslednom ošetrení ma obťažoval. Pod zámienkou, aby som sa išla pozrieť vedľa do jeho kancelárie, kde má počítač, a fotografie jeho \\\"spokojných\\\" zákazníkov, ako im zrekonštruoval zuby, ma začal z ničoho nič obchytávať a dohadovať nižšiu cenu za výkony, keď budem k nemu \\\"milšia\\\". Ešte som sa z tohoto nepríjemného zážitku dlho spamätávala, nakoľko to bolo veľmi ponižujúce a nekorektné.

Toto je absurdné a u stomatológie takéto niečo nemá obdoby. Už som k nemu viac nešla. Nový zubár mi zistil zopár nedostatkov po práci u Al-Zafariho.
Ďalšia vec, takmer každého presviedča na nové korunky za neskutočné peniaze. Vôbec sa neštíti tieto korunky dať aj na nezdravý zub, ktorý vie, že dlho nevydrží.

Jedným slovom, na tohoto zubára môžem povedať že je podvodník. Nejde mu o zdravie klienta, ale len o svoj osobný prínos-peniaze.
Verím, že som niekomu týmto príspevkom pomohla. Ivana Lacková

krásne zuby

Dobrý deň , Dr Al Zafari je veľmi dobrý odborník, mám od neho nové zuby, sú výnimočné, a má krátke čakacie lehoty..

zuuuubky

Dr. Al-zafariho nepozbnam, viem ti len odporucit jedneho zubara v BA, vola sa Martanovic. Zuby robi perfektne, ja k nemu chodim cca 8 rokov a lutujem, ze som nechodila skor. Sice je drahsi, ale myslím, ze to stoji za ten vysledok. Jedina nevyhoda, ze na objednanie k nemu sa caka asi 2 mesiace.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubár Dr. Al - Zafari - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk