Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z čoho vyrobiť činky?

Príspevok v téme: Z čoho vyrobiť činky?
sorena

Ahojte :-)

som po operácií nosa, nič vážne len nikam nechodím už týždem sedím doma. Okrem domácich prác nerobím nič a už ma to deptá :-D Som zvyknutá chodiť pravidelne aj 5x do týždňa do posilky. Chcem si vyrobiť činky. Skúšala som naplniť PET fľašky vodou ale nedá sa s tým cvičiť lebo nemám také velké pazúre aby som ich udržala - vyšmykavajú sa :S keby mali nejaké putká čo by som si vyrobila z lepiacej pásky možno by sa s tým dalo pocvičiť. Nemáte niekto nejaký domáci recept na činky? :-D Diky za všetko funkčné :-)

Jefitto

Ta však iď do posilky, čo ti v tom bráni? Hádam si nemyslíš, že sa ti budú smiať, že prídeš s oblepenou fasádou?

cinkar

slusne sa pitala tak co ste hned mudri trapkovia,mislis si ze je blba ze by si nezbehla kupit asi nema love normalna vecicka.aj ja si idem spravit zbetonu ak mas muza tak mu povec nak kupi 1vrecko cementu a zmiesa pieskom napriklad aj stich flias alebo zniecoho podla toho aku chces vahu tak stakej formi das tam tic a pockas 2dni a mas cinku to je jedine take co poznam ked nemas muza poprosit niekoho zrodiny aleniekoho znameho tak drzim palce

flegma

a ako 5 kilove zavazia moze posluzit olej www.kon-rad.sk
ale to uz ked mas vybehnut do obchodu, mas zajedno, ci do potravin, ci do sportoveho

flegma

zober pol litrove flase, ktore sa lepsie drzia v ruke a napln ich pieskom
a mimochodom, cinky sa daju zohnat aj na e-shopoch, ked uz je problem zbehnut do obchodu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z čoho vyrobiť činky? - Fórum - ZDRAVIE.sk