Mám pocit že mi kradne kamarátku a preto mi ide na nervy

Príspevok v téme: Mám pocit že mi kradne kamarátku a preto mi ide na nervy
tinka20

Bože, ja vám budem pripadať ako žiarlivka...
Moja kamoška si našla chlapa, sú spolu OD SOBOTY, už sa nehorázne milujú... lenže ja mám pocit že ten chalan mi ju... nejak kradne...
Proste, komentuje statusy čo si píšeme, normálne mi diktuje, ako ju môžem a nemôžem volať, kontroluje nám stretnutia, furt mi píše ako ju miluje a bla bla...
A teraz - akože mali sme s kamoškou ohodnuté, už asi 2 mesiace, že keď nám prídu dane, že pojdeme do vedľajšieho mesta na celodenné nakupovanie... je to taký náš rituál z minulosti, vždy sme tam dobre bavili... no a chápete, ona chce, ay ten debil šiel s nami, a keď som mu písala, že chcem ísť s ňou sama, tak to odignoroval a pýtal sa, že kedy ideme!
Ako, snažím sa s ním vychádzať, obľúbiť si ho, viem, že sa majú radi - ale toto je moc. Čo nemožem s ňou aspoň NIEKDE byť sama?!!!
(mmchodom, máme 18)

tinka20

nieee, zas taký zvyk nie :) to ze ked máme peniaze :P minulý rok cez prázdniny sme totizto raz za týzden mali brigádu, a vzdy sme potom sli do vecera nakupovat... a to je ten zvyk :)
a ... to mi je luto... budem sa modlit, nech ju to prejde... a... skusim to vydrzat bokom :(

jahodka123

Máš 18 a je váš zvyk, ked vám dojdú dane, ísť nakupovať? Zaujímavé... No môžem ti ale povedať, ja som takto o kamošku prišla uplne. Omotal si ju totalne okolo prsta, sú spolu nonstop, aj spolu u nej bývajú a teraz idú stavať. Bola to moja najlepšia kamoška od škôlky a teraz už ani neviem, ako vyzerá. A ked ich aj niekedy stretnem, nemôžeme si spolu nič povedať, lebo vždy sa nám do toho primieša a aj ked si ju posuniem bokom, tak dolezie... Ten chalan je uplne špatný a ona je fakt kočka, akú isto nikdy nemal, tak sa hned trasiee, ked sa baví s hocikým iným, aj ked je to dievča. Máme 26. On neviem, kolko ma, ani nechcem vedieť...

0vecka

no podla mna jedina moznost sa nenapadne vzdialit a pockat... podla mna su taketo vztahy zlate ale po 18 mi uz pridu trosku chore...

mily22

no toto mi celkom pripomina situaciu s mojou kamoskou,ked si narazila jedneho ziarlivca.tiez vsade chodil s nami pocas celeho ich vztahu,cital si naše chaty,takze vedel v podstate o mne vsetko,tak uz som pred nim nic ani neskryvala a bavila som sa s nim jak s nou..na jednu stranu je to dobre,ze som ziskala akoby dalsiu kamosku,ale to ze bol dost ziarlivy a vsetko kontroloval,to je vec druha..ja by som to nezniesla.

Agnes999

Ten nebude mat vsetkych 5 pohromade a este ked jej vymazal vsetkych chlapov, vsak to je chore, to je nejaky chorobny ziarlivec! Toto teda urcite neskonci dobre, on si ju privlastnil jak nejaku vec, nedovoli jej dychat! Teraz jej to nevadi lebo je zamilovana ale za cas jej to zacne vadit! Evidentne sa votrel aj medzi teba a ju a snazi sa ta od nej odstavit. Momentalne toho nespravis vela, ak jej ho budes vyhovarat bude si mysliet, ze jej neprajes, ze na nu ziarlis. Ale raz jej bude dobre tvoje rameno na ktorom sa bude moct vyplakat.

lilyianka

ja by som svojmu chlapovi nikdy žiadne svoje heslá nedávala ... a ona je dobre blbá, keď to urobila .. a že je vymazal priateľov? no aspoň vidno, aké kvítko to je