Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustále narážky na postavu

Príspevok v téme: Neustále narážky na postavu
Nana155555

Ahojte prosím o radu som s chalanom pomaly 6 r. a problém je v tom že môj chlap stále rieši moju postavu. Ja mám 22 a on 23. Neustále ma buzeruje že mam veľkú riť, veľké brucho, naliatu tvár a tak podobne. Popri tom okolie mi vraví že super vyzerám mám 167 cm a 60 kíl. No chápete to ??? Dokonca som sa dozvedela že aj jeho matka povedala že som pribratá a mam zväčšený zadok a včera mi kamarátka napísala na fb že čo robím pre to že tak dobre vyzerám. Keby že to môjmu poviem ma vysmeje že ja nie som chudá. Neviem ako ďalej ľúbim ho ale podľa neho a jeho rodiny na tom nič nieje že ma takto posudzujú a na seba sa nepozrú. Neviem čo robíť

sonia

tiez som sa uz stretla s tymto. Ja mam ale 170cm a 62kg, je pravda ze nemam postavu ako modelka z casopisu, ale nikdy na mna nenarazal nikto zeby som bola tucna, prave naopak, niektorí ludia aj pochvalili. Ja si sama uvedomujem ze mam zadok aj stehna, ale ziadna katastrofa. Mala som chlapca, co sa tiez do mna navazal "ach ten tvoj velky zadok", a ked nie zadok tak brucho, alebo mi hovoril "ked mne sa pacia take chude nozky". No bolo to velmi neprijemne, ja som najprv bola iba ticho, potom ked sme boli u mna alebo u neho a zacal mi vyzliekat tricko, tak som sa aj hanbila, ze mi zasa povie ze mam tucne brucho. Tak som si ho len rukami zakryvala,alebo som si lahla aby som nemala sadlo. Vobec som sa pri nom nevedela uvolnit, chlapi si nevedia predstavit ako take reci zene vedia ublizit a ako ju to dlho moze trapit. No potom ked uz pretiekla moja posledna kvapka trpezlivosti som uz na neho vybehla ze ak sa mu nepacim tak preco so mnou je, nech si uteka hladat nejaku vychudnutu. Proste som mu povedala ake je mi to neprijemne a ze som s nim preto ze ho lubim aj so vsetkymi jeho chybami (ved kazdy ich ma) a nepripominam mu ich. Tak potom si uz asi vstupil do svedomia a ospravedlnil sa mi, hovoril ze ho to mrzi ze chce byt so mnou. Odvtedy s tym nebol problem. Rozisli sme sa sice po case, ale kvoli niecomu uplne inemu. No a ja som zacala trosku viac sportovat, ale na prvom mieste by malo byt to, ze to robis pre seba,svoje zdravie a svoju spokojnost, az potom ide na rad to ,aby si sa pacila okoliu. Jednoducho mu to najblizsie naozaj povedz, neboj sa nicoho. Urcite si krasna baba a nezasluzis si aby ta niekto urazal, tak to daj poriadne najavo.

repka

a NA CO tu pisete o tom, ze anorekticky nie su v kurze a podobne blaboly? tu vobec nie je problem, ze ona ma depky kvoli svojej postave, ale ze jej frajer ma problem!!!!!!!!!!!!! ona je praveze spokojna so sebou, len on ju presviedca o inom...a casom aj presvedci - to je psychika.. taketo veci zlomia aj silneho cloveka - hlavne ked to pocuva od partnera.. tvoj partner ma byt niekto komu mozes doverovat a mozes sa na neho spolahnut, nie niekto kto vedome podkopava tvoje sebavedomie..
on ta casom znici ak sa na neho nevykasles, alebo sa on pojde dat liecit...

repka

prec od neho kym este nejake sebavedomie mas a psychicky ta neznici... keby si bola chuda by ti tlacil do hlavy ze si vychudnuta alebo inak.. tu nejde o tvoju vahu ale o jeho komplexy a podla mna este ine psychicke problemy..

jahodka123

Uplne súhlasím s Agnes999. Ja mám v pohode postavu a ty máš ešte o 5 kilo menej ako ja ! (Výšku máme skoro rovnaku). Vykašli sa na všetkých, frajer si asi rieši nejaký svoj komplex na tebe. Anorektičky už dávno nie su v kurze. Môj priatel mi povedal, že by som kludne mohla ešte pribrať, že žena má mať poriadnu riť :D Hlavu hore a úsmev ! ;)

vebe

Je dost mozne ze on ma problem s snazi sa ho vsugerovat tebe. Ty sama musis vediet posudit ako vyzeras a ci sa taka aka si citis dobre. Ak on uz teraz riesi neustale tvoju postavu, tak je fakt na zvazenie, za na com je jeho vztah k tebe zalozeny a ci je ten vztah uprimny. Podla tvojich udajov urcite nie si tucna, len asi nie si vychudnuta, co je dobre. Podla to to je clovek s ktorym nemas buducnost. Bude ti stale vsugerovavt nejaky problem a ubijat tvoje sebavedomie a tym maskovat svoj vlastny problem.

vinea

Nanka....ono sa hovorí, že aj sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou
Ver, že keby si aj ty jemu neustále začala opakovať, že ma malý úd/penis...tak by to s jeho sebavedomím zrejme tiež riadne zamávalo a malo by to vplyv na váš ďalší sexuálny život, možno by sa časom dostavila aj "impotencia", či nechuť mať sex ako taký - vyhýbanie sa mu, alebo by sa začal ventilovať niečím iným (alkohol kamaráti atd atd)...noo aj pri prípadne ďalšej žene, známosti by mal už v sebe istého čertíka pochybností, či aj jej sa nebude zdať malým, či jej bude vyhovovať, atd atd
Ono psychika je sviňa
Ťažko ti radiť...miluješ ho, nechceš ho stratiť, je zrejme tvoj prvý, atd atd. No hlavne čo urob, je zmeň svoj pohľad na seba samú ako takú...ty predsa najlepšie podľa faktov skutočnosti vieš, aká a kde je pravda (výška váha tvoje proporcie nepustia a keby si ich aj nemala podľa dákych chorých parametrov tak sa miluj taká aká si a ako sa cítiš vo svojom tele najlepšie) a keďže pravda je niekde inde ako vieme, tak buď sa naučíš jeho hlášky ignorovať, buď ho pri podobných situáciach vtipne uzemníš, či mu budeš donekonečna vysvetľovať že tvoja váha a výška sú v norme atd atd, alebo postupne časom sa stretneš s tým, že pre niekoho iného môžeš byť tou najkrajšou najideálnejšou najpríťažlivejšou babou na svete :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustále narážky na postavu - Fórum - ZDRAVIE.sk