Neustále narážky na postavu

Príspevok v téme: Neustále narážky na postavu
Nana155555

Ahojte prosím o radu som s chalanom pomaly 6 r. a problém je v tom že môj chlap stále rieši moju postavu. Ja mám 22 a on 23. Neustále ma buzeruje že mam veľkú riť, veľké brucho, naliatu tvár a tak podobne. Popri tom okolie mi vraví že super vyzerám mám 167 cm a 60 kíl. No chápete to ??? Dokonca som sa dozvedela že aj jeho matka povedala že som pribratá a mam zväčšený zadok a včera mi kamarátka napísala na fb že čo robím pre to že tak dobre vyzerám. Keby že to môjmu poviem ma vysmeje že ja nie som chudá. Neviem ako ďalej ľúbim ho ale podľa neho a jeho rodiny na tom nič nieje že ma takto posudzujú a na seba sa nepozrú. Neviem čo robíť

mishoo

on aj cela jeho rodina su divny. vyprdni sa na nho. frajer ta ma nosit na rukach,olyzovat kazdy kusok tvojho tela a musi mu to byt prijemne, vtedy ta lubi a si pre nho naj,ver mi viem o com hovorim a nie toto jak sa chovaju k tebe. ee

RNG

Inac tie laty modelky, aby vyzerali, ze maju boky, zadok a brucho vymysleli aj velmi specialnu "chodzu", ktora zdoraznuje ich neexistujuce boky, zadok a brucho, Mne je to velmi rehotne osobne.

RNG

Tema tohoto fora je zdravie. nazory, co je tlste a chude su zialbohu dnes casto vec mody a nie zdraveho rozumu a celkove zdravia.
Preto by ludia mali na ne davat ovela menej dorazu, ako na zdravie samotne.
Par kil hore dole nic neznamena a to co dnes povazuju za pekne je zialbohu nezdravo chude.
Cele to zacalo v 50tych rokoch minuleho storocia, ked postavu Twiggy, chudu ako stiap vyhlasili za vzor, pricom zdrava normalna priemerna zena prakticky moze mat taku postavu len za cenu hladovania a poskodenia si zdravia.
Divim sa, ze sa to drzi uz vyse 60 rokov a ze na to tolko ludi naletelo.
Jedine, ako si to viem vysvetlit je, ze je hrozne vela homosexualov modnych navrharov, ktori v podstate vnutorne zeny nenavidia, aj ked sa ku nim spravaju velmi milo a zeny ich oblubuju ako spolocnost, najma ked sa medzi nimi tlaci model muza sfemimizovasneho/zozensteneho/"jemneho a ohladuplneho"
Aj tak ovela lahsie sa sije na ploche zeny, nez sledovat vsetky tie ich spravne zdrave krivky.

stanka176

Na to aku mas vysku mas dobru vahu. To je normalna hmotnost. A je jedno ako vyzeras, ak si ty spokojna, tak nie je co riesit... A najdi si lepsieho chlapa.. este nevymreli.. :)

Iba Katka

Tiež súhlasím s agnes.

Zakladateľka môže mať ten typ postavy, ako ja, širšie boky a štíhla od pása hore. Nie len že je to genetické ale ani sa s tým nedá nič robiť.

Píšeš, že cvičíš, v tom prípade by si si mala uvedomiť, že svaly vážia viac ako tuk. Čiže váhu by si si nemala tak sledovať, keď kupuješ trička o veľkosti 34-36, tak pri sebe určite nebude. A ten zadok sa dá jedine vyformovať, no menší nebude.

Priateľovi povedz, že keď sa mu nepáči, tak si môže ísť hľadať nejakú vychrtlú. A povedala by som mu to takým štýlom, aby si uvedomil, že to myslíš vážne. Kto to má počúvať po zbytok života? A čo bude robiť, keď budeš čakať dieťa resp pár dní po pôrode?

Okrem toho, rada by som poukázala na sexsymboly ako sú Beyonce alebo JLo. Tiež majú väčší zadok a JLo ho má dokonca aj poistený :). A chlapom sa aj tak páčia.

anka89

moj nazor,co vlastne chces ak ti to vadi ze ta kritizuje tvoj chlapec a este aj jeho mama tak odid z takehoto vztahu a ak nie tak schudni a budu vsetci spokojny mozno aj ty a ako vyzeras to vidis aj ty mate doma zrkadlo ci......