Neustále narážky na postavu

Príspevok v téme: Neustále narážky na postavu
Nana155555

Ahojte prosím o radu som s chalanom pomaly 6 r. a problém je v tom že môj chlap stále rieši moju postavu. Ja mám 22 a on 23. Neustále ma buzeruje že mam veľkú riť, veľké brucho, naliatu tvár a tak podobne. Popri tom okolie mi vraví že super vyzerám mám 167 cm a 60 kíl. No chápete to ??? Dokonca som sa dozvedela že aj jeho matka povedala že som pribratá a mam zväčšený zadok a včera mi kamarátka napísala na fb že čo robím pre to že tak dobre vyzerám. Keby že to môjmu poviem ma vysmeje že ja nie som chudá. Neviem ako ďalej ľúbim ho ale podľa neho a jeho rodiny na tom nič nieje že ma takto posudzujú a na seba sa nepozrú. Neviem čo robíť

Lulu2011

tak si nizsia a ta vaha by mohla byt adekvatna k vyske, ale nie je to take hrozne, ked sa mu nepacis, nech ide prec :P

p.d.

Zaujimave, ze aj mne stale vravia, ze som tucny:) No, dajme tomu, ze som, ale ze to zaujima kamaratov, chlapov??? Teraz ma napadla taka vec, ze este raz budem pocut z ich strany nejaku narazku, tak im splechnem do tvare, ze su asi homo.

Agnes999

Nevsimaj si tu par zakomplexovancov, ja zasnem jak ta moze niekto ponizovat ked ani nevie ako vyzeras. Zi si svoj zivot a na truhlikov zvysoka kasli. Ja som si nikdy neverila, ale zivot ma naucil vazit si samu seba. Viem, ze nie som dokonala, ale komu sa nelubim, nech si trhne. Ked chcem na sebe pracovat, tak len kvoli sebe, nie kvoli tomu aby Jozko nepovedal ze mam velku rit a nejaky anonym z fora co ma v zivote nevidel mi rozkazoval co si mozem obliect a co nie (priklad). A ked sa niekomu nelubi, nech sa prestahuje na planetu kde ziju len krasni dokonali a anorekticki ludia a bude mat po probleme. A ak by sa chlapovi nelubila moja postava, moze ist o dum dam, nikto ho nedrzi. Aj ked nie som najchudsia, vzdy sa najde dost chlapov ktorym sa lubim aka som a nebudu ma pre vahu alebo ine nedokonalosti ponizovat.

xxy

mozno je dobre zvazit, ze ci si z teba ostatni nerobia srandu.. a priatel ma pravdu, chipsy si mozes odpustit a leginy tiez nejdu vsetkym..

Cindy35

no idealna vaha to nie je, a co keby si zacala cvicit?
budes sa aj Ty lepsie citita a aj on bude spokojny.
to co pisu ludia na FB - aka krasna fotka apod., to treba brat s rezervou

jahodka123

Závidím ti tvoju váhu. Ja mam 168cm a 66kg. Nie je to najhoršie, ale tých 60 by som chcela mať, len akosi nejde.. Neviem, čo by som spravila na tvojom mieste, ale bola by som pekne nasratá na frajera a na jeho famíliu ani nehovorím. Živo si to viem predstaviť, až mi stúpa tlak. Mne frajerova mama strašne vela naberá, aj keď jej ja aj priatel povieme, že TOLKO NEZJEM. Furt sa ma pýta, či niečo nechcem jesť. A raz mi kupila tričko, čo som si ja vybrala a ešte sa čudovala, jak mi môže byť dobré, ked jej je také velké a ešte dodala, že tým samozrejme NECHCE povedať, že som tučná. Tlak som mala tristo na päťsto.