Prilis citliva

Príspevok v téme: Prilis citliva
Dada126

Ahojte mam taky problem, ze v poslednej dobe sa rozplacem za kazdu blbost ked uz ide aj nejaky film romanticky alebo nejaky kde dochadza k takym scenam kde sa place a chcem sa toho zbavit. Trapi ma to aj preto lebo by som o rok chcela studovat urgentnu medicinu a tam je to predsa nepristupne aby sa clovek len tak rozplakal ked uvidi niekoho lezat polomrtveho na zemi. Dakujem za kazdu radu

Dada126

Annie2: ja mam akurat problemy ze si neviem najst pracu zato rozmyslam ist do skoly. Som rada ze nie som jedina koho toto trapi. Dufam ze sa ti to napravi so stitnou zlazou. Mna tiez dojmu romanticke filmy a najviac ked niekoho ozivuju a zomrie. Hrozne

Annie2

Ahoj, ja som tiež taká a hlavne posledné asi 3 roky mám rôzne problémy, to na mňa dolieha a plačem takmer každý deň. Hlavne sa viem strašne rýchlo dojať (z pekných vecí - to sa týka hlavne tej TV), ale aj zo smútku plačem. No a inak som objednaná na vyšetrenie štítnej žľazy, keďže ako dieťa som bola dlhodobo sledovaná a teraz ma už dlhšie lekári posielali znova na vyšetrenie. Žeby to tiež mohlo mať súvis? Možno nejaká možnosť tam je. Inak mi nič nenapadá. V mojom prípade snáď jedine keby sa mi život opäť dostal do normálu a netrápila by som sa kvôli toľkým veciam.

Dada126

Akurat som si spomenula ked som pozerala Avatara a nakonci tam umrela jedna zena tak aj vtedy som plakala. No nenormalne