Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holiť si intímne časti ?

michael

No,- ja ti nevyčítam tú otázku naopak, som rád že si ju položila, a myslím si že si to prečíta viac dievčat, rep. žien.Začnem tým čím budu ohovárať tento článok. Že kde to žijem , a že žijeme 21 storočí a bla- bla- bla.Všelky ochlpenia ktoré máme v četne vlasov na hlave sú opodstatnené! Príroda sa nikdy nemýli!Ked ich tam naservirlovala tak tam majú byť.Prečo? Tak že dnes povieme o ohambí.Ochlpenie vám ženám naratlo z viacej príčin.za 1. sexuálna príťažlivosť za 2.-Ochrana organizmu pred nadmerným vysušaním slizníc, za 3.-tepená ochrana. za 4.-pri extrémných situaciach odvod potu Za 5.-ochrana pred mechanickými nečistotami.Smozrejme , že dnes už po pralese nechodíme nahí, tak že táto piata odpoved nie je dnes aktuálna, - ale ostatné aj dnes maju čo povedať.Ak ideš na plaváreň a ti to tak povediac vyskakuje s pod nohavičiek , a sa hanbíš, tak si to skrať po okrajoch nemám proti tomu nič. Ale aby si to mala holiť za každým zo žiletkou , tak to je podla mna dosť veľká blbosť , ktoru niekto vymyslel , a ostatní ho napodobnuju.Inak píše ti chlap.Pre mna takto vyholená ani ju neviem pomenovať, vyzerá tak priťažlivo ako ked je pripravená na operáciu resp. na pôrod.Mohol by som k tomu aj viac , ale myslím že stačí. Záverom : Koľko ľudí tolko chutí ale ja to vidím tak. kto sa pridá?

takajedna

len jedno ma zaujima...preco sem ludia davaju otazky, ktore by mali davat svojim partnerom??? :D to uz medzi parmi neexistuje komunikacia??? my mame odkial vediet, ci sa mas holit medzi nohami alebo nie???sak sa ho opytaj ci sa mu to paci alebo nie :D neviem aku radu cakas...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holiť si intímne časti ? - Fórum - ZDRAVIE.sk