Uzernictvo menom slovenske hypermarkety

Príspevok v téme: Uzernictvo menom slovenske hypermarkety
rarzipko

Uz dlhsie som si vsimal ryzu znacky SoS, a hutalo mi hlavou, preco 1kg stoji napriklad v bille 2,50, v inych obchodoch je to tiez vzdy nad 2 eura, kym ine biele ryze stoja bezne okolo 1 - 1,50 eura. Co je zo zlata? Ked som sa na nu pozrel, vyzerala tak isto.

No a dnes ma skoro prekotilo, ked som isiel do cinskeho obchodu, kde mali tu istu ryzu SoS, za 1 euro! A teraz sa podrzte, nie v akcii, ale stabilne. Cize, hocikedy tam prijdete, mate ju za 1 euro. Za kolko sa da teda zohnat, ked sa im to stale oplati? Za 50 centov? Za 30 centov?
Co je to za hnusne okradacstvo na ludoch, kupit ryzu za 30 centov/kilo, a v hypermarketoch ju predavat za 2,50. A este k tomu, robia to vsetky, takze zjavna spolupraca, dohodnu si umelo cenu za chrbtom. Ale cinsky obchod s nimi nespolupracuje, skupi za 30 centov, da si 1 euro. Zatial ich este neodhalili, takze im tam nenabehla mafia.

Hned vedla ryze SOS sa v cinskom obchode nachadza ryza BASK, znama to ryza. Kazdu chvilu sa supermarkety ohanaju jej "super" cenou, ked ju daju v akcii, napriklad teraz ju ma Billa, ci carefour, za neuveritelne 1 euro, alebo 1,19... zlacnenu z 1,50!!! No nekupte to.
Idete do cinskeho obchodu, a hned vedla ryze SoS sa vynima ryza BASK za 70 centov, v stabilnej ponuke. Ziadna akcia. Proste, hocikedy tam prijdete, mate ju za 70 centov.
V pulte vedla sa vynima Lina za 40 centov, kym Billa ma teraz v letaku neuveritelnu Linu v akcii za 50 centov!! Lebo normalne predsa stoji 60 centov. Ale prijdete do cinskeho obchodu, kde este nestihla prijst mafia a mate ju za 40 centov hocikedy.

Atd, atd... uz ma to nebavi, lebo je zjavne, ake hnusne slovenske okradactvo tu vladne, a ze sa davaju 500% marze na potraviny. A ludia cely vysmiaty jak blbeckovia citaju letaky, a vytesuju, kolko % na ktorej akcii usetrili... ked im hned v zaklade nadnesu ceny o 500%, a potom im to zlavia na 400%... aki su len velkorysi.

Potesia aj cestoviny Zara za 70 centov hned o regal nizsie, v stabilnej ponuke cinskeho obchodu. BIO trstinovy cukor za 1,50, co normalne stoji cez 2 eura, atd, atd... mohol by som menovat.

Teraz rozmyslam, ci mam vobec uverejnit adresu toho obchodu, alebo potichu si uzivat tieto ceny, lebo viem, ze hned sa na nich vrhne mafia a o par tyzdnov tam uz nic nebude, alebo tam budu 3x vyssie ceny.
Mna len stve, ze ked idem v Bille, a vynima sa tam ryza SOS za 2,50, jak keby bola zo zlata, mam chut ju zobrat, roztrhat a nasypat tym uzernickym obchodnikov co su za biznisom supermarketov na hlavu... nech ju ochutnaju, pretoze rozdiel oproti ryzi za 1 euro nepoznaju. Za komunizmu bolo vela veci zlych, ale jedna bola dobra... bola tam jedna ryza, ktora bola dobra, a stala malo... a nerobili z ludi opice, ktore su klamane a myslia si, aku kvalitne potraviny kupuju, ked si priplatia.

Proste ryza SOS ma dostala... cele roky mi to vrtalo v hlave preco stoji 2,50, ze ci je to snad nejaka super kvalita alebo co, a teraz vidim, ze ziadna kvalita sa nekona.. ale hnusne uzernictvo.
No, tak mozno si ju prvy krat kupim za to 1 euro a ochutnam, ale i tak asi radsej uprednostim ryzu BASK za 70 centov, podla mna rozdiel tam ziadny nebude.

Len som sa potreboval trochu vyrozpravat, lebo ked to clovek vidi na vlastne oci, najprv tomu ani neveri az potom mu to dochadza.