Spolužiak

Príspevok v téme: Spolužiak
rieseniecico

Ahojte, mám taký problém totiž všetko sa začalo ked som nastúpil na sš, teraz som prvák, škola je to dobrá aj učitelia, ale moj spolužiak, je to spolužiak už zo základnej, zopár krát sme mali potýčky aj sme sa pobili, ale teraz, asi niekedy pred vianocami sme sedeli v škole a začal do mňa rýpať, začal si robiť srandu zo mňa a kedže ja nejak výrečnosťou neoplývam, nevedel som sa brániť, on sa mi len smial ani nemal nejaký dôvod, nebudem vravieť čo všetko mi vravel, a ja som len čušal a nevedel čo mám povedať, k nemu sa však pridal ďalší spolužiak ja som bol zúfalý, smiali sa na mne aký som zalepený potom skoro každý deň nejaké dva týždne, plakával som, nechcel som chodiť do školy kde si niekto na mne zvyšuje ego , no sa to zmiernilo asi na 4 mesiace ale aj tak si vždy našiel dačo , ale tieto dni ... :( začali sme hrať aj s ostatnými karty a on proste je tak sebavedomý že ja neviem čo mám od neho čakať a vždy prehrám :/ a potom sa to začne znova, ja už neviem , som slaboch, plačem ako 5 ročný, ľutujem sa, že nemám kamarátov, že si robia zo mňa srandu, ptom sa začnem nenávidieť že ktorý chlap takto plače a ľutuje sa, že robí hambu môjmo otcovi on totiž bol vždy dominantný a inteligentný, ale ja ako by som nebol ani jeho syn, neviem ťo mám čakať na ďalší deň či sa mám zase pripraviť na výsmech, ja neviem nad tým prestať rozmýšlať :/ celý deň sa neviem na dačo sústrediť a len rozmýšľam ako sa posmešne díval do mojich očí a ja som stratíl reč

nirv

Neplac, co si...jasné že sa ťa to dotkne ale plakat nesmieš. Že robíš hanbu otcovi? To je nezmysel. Aj on bol kedysi mladý študent. Opýtaj sa ho, ako by to riešil on.