Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Časté bolesti hrdla

Príspevok v téme: Časté bolesti hrdla
Zdendo341

Zdavím ,
Volám sa Zdeno a mám 17 rokov.
Chcem sa spátať či by mi niekto nevedl pomôcť , resp. poradiť.
Už asi 2 roky mám extrémne citlivé hrdlo , stačí aby som sa napil studenej vody(nehovoriac o perlivej tá aj teplá) , zjedol studené ovocie resp. studené jedlo.

Neprekonal som žiadny velký zápal hrdla , hrdlo ma zvykne bolieť asi cca 5 dní(ale intenzívne) a potom to prejde , problém je v tom že čím dalej je to horšie , môj lekár mi nato dáva rôzne lieky ale nič nezaberá a preto sa chcem spýtať či niekto nemá podobné problémy ako ja resp. či ich nemal a nepodarilo sa mu to vyriešiť.
Pri bolesti hrdla nemám žiadne iné bolesti(bolest hlavy , horúčka , nádcha ani kašel), nebolí ma nič iba hrdlo + žiadnu infekciu tam nemam pretože som bol testovaný už asi na všetko....

Dosť ma to obmedzuje ale predovšetkým mi to doslova ničí život , kedže chodím do školy a vyučovanie mám do 16:05 , tak si rano z domu beriem teplú vodu(varenú) v termoske ale tá vydrží teplá len cca do 11:00 , po 11:00 prakticky nemôžem piť vodu pretože by som zase skončil s bolestami hrdla a vlastne dalších 6 hodín neprímam žiadne tektutiny , nato ma bolí hlava a je mi nevolno...

S pozdravom Zdeno

Zdendo341

Nejaké doplnujúce info :
Mám 17 rokov
Výška 186 cm
Váha 74 kg
Postava - štíhla
Aktívne športujem(tenis , futbal , plávanie)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Časté bolesti hrdla - Fórum - ZDRAVIE.sk