Oklamal ma.... mozno kravina ale ide o princip

Príspevok v téme: Oklamal ma.... mozno kravina ale ide o princip
kukurica9999

zdravim som s frajerom 4 roky na dialku. vsetko je uplne ok. neni ziadny problem az na to ze som teraz prisla (tak ako kazdy mesiac) na tyzdnovu navstevu k nemu. On ma mat dneska skolu (chodi na externe) lenze mi rano oznamil ze po skole ide s kamosom na pivo. najprv ma to zarazilo ze ako moze ist s kamosom na pivo ked som tu raz za mesiac ale potom som to predychala. lenze mala som taky silny pocit ze do skoly nepojde a pojde rovno za kamosom....nedalo mi a nasla som si konverzaciu kde sa dohoduje s kamosom ze do skoly nejde ze ide rovno k nemu a zabila ma poznamka ze ja o tom nemusim vediet ci ho zachrani...
mam dobry sok lebo pred odchodom som revala ze sa budem cely den doma nudit a v meste neni nic co by som rada videla tak ze nech sa ponahla...zahral to ze ma skolu a potom ide k nemu tak ci to den nevydrzim. ustipila som a povedala si ok len teraz som velmi sklamana ze ma oklamal. ja viem mozno kravina ale oklamal ma!!! co mam prosim robit? ako sa zachovat? chcela by som ho nejak nachytat aby sa sam priznal...pomozete mi prosim? dakujem vam

TinaM

no este je moznost, ze ako slecna pisem, maju vztah na dialku a teraz je tam uz 5. den po sebe...mozno uz ma chudak ponorku a potreboval vypadnut...po intenzivnych piatich dnoch :D

nirv

Alibi, no veď caka kým vychladne, a vymýšľa stratégiu útoku s kamosom - či kamoskou? Zjavne mu na nej velmi záleží. To už čo je, príde mu návšteva a on ide preč. Dúfam že ten kamoš prišiel z Nikaragui a zajtra odchádza. A mal ju vziať so sebou. Smrdí to.

kukurica9999

napisala som mu sms ze viem kde je...a nemal zo mna robit.... potom mi napisal sms Co? tak som mu zavolala a on povedal ze je v skole tak som na neho vytiahla ze som, citala chat kde sa jasne pisalo o co ide bol ticho chvilu a zacal ze sa nechcel hadat koli skole ze tam nejde lebo by som robila scenu tak som mu povedala ze ci ma nepozna ze skolu si plati on a ked tam nechodi je to len jeho problem a mna do toho nic tak sa ospravedlnoval a povedal ze aj teraz je v skole na hodinu a som mu povedala ze uz mu neverim nic a idem zajtra domov tak sa spametal a povedal ze do 5 pride domov tak uvidime ale toto nemal robit ja proste sa klamat nenecham ...

alibi

zavolala by som mu, ze ho cakas pred skolou, ze si prenho prisla alebo mu nesies kolac hocico. nechala by som ho vydusit a potom by som mu riadne nalozila za to klamstvo.

kukurica9999

tak pravda je ze sa nenechal nachytat lebo keby si nepozrem chat tak to nemam ako vediet...ale viete zenska intuicia ma naviedla ze doveruj ale preveruj no a preverila som a vidite...este pred ochodom sa ho pytam ze vazne ides do skoly? lebo sa mi nezda...vsak ides za nim rovno a on nie nie ved cosi...lenze chat ukazuje inak

kukurica9999

neviem ci chcem odist. sme spolu uz na dialku 4 roky a nebol nikdy problem. ja praveze nechapem lebo keby mi norm,malne povedal ze chce ist za nim a neklame mi ze ide do skoly tak si poviem ok no tak spravne komprosmis do ze XY hodin bud s nim a potom budeme spolu. lenze on ma oklamal s tym ze povedal ze ma skolu do 6 a potom bude hodinku dve s nim....cize by sa vratil dako az o 8-9 vecer...napisala som mu sms ze viem kde je a nemal mi klamat ze zo mna kravu robit nebude. zatial neodpisal

Emily opat

Normalne sa ho spytaj, preco mas za nim chodit, ked on radsej stravi den s kamaratom. Ti klame ako maly chlapec. A este je taky hlupy, ze sa necha nachytat.

Leela333

Odíď. On očividne ani nechce byť s tebou, mňa by to tiež naštvalo, keď sa dlho nevidíme a keď už, mohol ti na rovinu povedať, že chce isť za kamarátom. Proste odíď a dobre si premysli, či chceš v takomto vzťahu pokračovať s partnerom, čo s tebou ani nechce tráviť čas, keď ste konečne spolu.