Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontaktné šošovky

Príspevok v téme: Kontaktné šošovky
nikaroxy

Ahoj chcem sa spýtať, do teraz som nosila šošovky ĽO: - 1,5 a PO - 1,75 čiže pravé oko trošku silnejšie. Zhoršila sa mi znova po polroku o pol dioptrie. Očná to namerala na: ĽO: - 2, a PO: - 2,25. No chcem sa spýtať, ked nemam rovnaku velkosť tak si musim zvlast pre jedno oko a zvlast pre druhe objednavat sosovky. Myslíte si že keby si dám aj na jedno oko 2.0 a na druhe tiez 2.0 bola by to velka chyba? Lebo takto ma to vyde 28€ 6 šošoviek na 3 mesiace. Inak 56€ na pol roka. Naraz mi je to vela zaplatit. Len neviem ci je az take strasne keby si objednam pre obe oči - 2.00. Ďakujem za odpoveď :) Ked som na to prave oko doteraz nosila 1,75 tak 2.00 by mu mohlo stacit :DDD

lochness

no ide aj o to ake sosovky, su take za 50 aj take za 20... ja som vyskusala asi 6-7 druhov z optiky, ziadne mi nesadli, ani take za 40e co mali byt super speci... :) potom som si kupila na skusku sosovky TopVue (dala sa kupit 1 sosovka na skusku za 3e) a tie mi jedine vyhovovali tak ich kupujem uz asi 2 roky, za nejakych 16e na nete a som spokojna... osobny odber, stale dake darceky k objednavke, mozem ja kaslat sosovky z optiky :)) (samozrejme parametre mam podla tych co mi najprv dala optometristka, hoci to sa moze lisit u roznych druhov tak bacha)

lilyianka

vy tu ake super ceny pisete .. ja dam za tri pary 50 eur a to mam "vybavenu" cenu ... pozerala som aj cez net a tam to tiez vyslo tak isto ...

ni-ka

ja nosim purevision,su to 30 dnovky aj na noc,takze su dobre priepustne,ale na noc ich samozrejme nenosim,vyhovuje mi hlavne zlozenie...a za tri pary dam 18 eur...

nikaroxy

Do 24? To je lepšia cena ako tam kde ja objednavam tam 3 pary 28€. Musim to ted aprelustrovať ešte lepšie.

Lulu2011

v Optikach su drahe, davala mi nejaku zlavu, ale cez internet vysli vzdy lacnejsie, vies, ze ani neviem, vzdy dam porovnanie cien a kde mi vyjdu najlacnejsie cez google, tam, takze bud vase, alebo najlacnejsie...uz neviem presne, ale tak aby vyslo 3balenie do tých 24 eur

nikaroxy

Tak to je dosť rokov so šošovkami už. A objednávaš si odkial? Ja z vasesosovky.sk lebo ked mi prvýkrat očná dala tak som už vedela aké mi vyhovujú a ona ich objednavala drahsie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kontaktné šošovky - Fórum - ZDRAVIE.sk