Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo si myslite o tejto konverzacií?

Príspevok v téme: Čo si myslite o tejto konverzacií?
Otaznik1515

: Uz net suknicky co
Sice zajtra zas teplo
vylepim ti
Zaco za pravdu?
Sa chces bit
: a čo ti vadi??? to ako mi budeš diktovať čo si mám obliecť?
: Nechaj tak
: nie
Tak pod ano nepáči sa mi to ze sa musíš stale otrcat
neviem kto sa otrča, ale ja určite nie
Stačí ze sa kazdy otočí to sa ti paci?
zato, že žiarliš nebudem chodiť ako posledná chudera....nemám náhodou chodiť po kanáloch a byť 24 hodín v byte, aby náhodou ma nik nevidel?
: Tu nejde o čo či sa každý otočí...a čo aj ked mas nejaký problém? čo otočí sa a ja mu uprostred ulice roztiahnem nohy?
Sa obliekam úplne normálne tak fakt nviem čo ti je....nechodím ako štetka...ako polovica levic tak fakt neviem do rity
: serem nato, ale toto už mierne prehánaš zlatko....dufam, že v tom nebudeš pokračovať aj doma.
: Ked len posledný chudáci chodia normálne oblečený tak sme celá naša rodina vrátane mna chudáci...
: Hej este aj emo je normal či to uz je ta polovica levic...
: to akože nechodím normálne oblečená....ako krása ake veci sa podozvedám, čo všetko si ty vlastne o mne mysliš
Tomas: Vseeeeetko
Tomas: A uz davno som mal k tomu pozamku...
Fajn dobre vedieť, aspon vidím ako ma fakt miluješ....
Hej teba len ty plno iných veci okrem mna...
Balisovci: Dakujem
Tomas: A este raz teba a nie tvoje handry
: tak čo si nehladáš takú čo ti vyhovuje? a čo bude milovať ako vravíš len teba a nie milién iných
Este aj cez tu zimu vsetunko najtensie....
: a este rýp a rýp, no pome uži si to
: ešte si mi nezlomil dosť srdce ešte si mi dosť neulízil tak len tak dalej pokracuj
: No skor skoro nic ja naobliekany a ty ked tí nepoviem ani pančuchy si nedáš
[i: ty si ma ským myilš????? ha? sa uvedom,,, do teraz som nosila este aj tielka a nie pancuzsky alen pancuchy tak sa uvedom laskavo

bevas

prve co ma napadlo bolo, ze by bolo fajn byt zase teenager a mat vase problemy:) i ked ja som taketo nemala
druha vec, radsej si najdite nejaku robotu, cinnost a nie vysedavat na nete a pisat si tieto velmi primitivne zbytocnosti
tretia, ozaj ani jeden z dvojice neposobi inteligente
a posledna, je to vymysel, cely prispevok

Hello5

Baba mi prijde ako ludra a chlap ako vypatlaný žiarlivec... a to som došla asi do polovice, ˇalej sa to nedá rozlúštiť :D

ebi777

som sa pobavila :D

a teraz čo? ak by som chcela hodnotiť hlavné problém diskusie, teda tú sukňu, musela by som vidieť fotku dotyčnej osoby s tou sukňou, že aký dojem to budí, či sexistický, alebo decentný, nie je sukňa ako sukňa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.