Mary kay - skúsenosti

jozue

Presne tak lavreisan.Keď pozriem na to zloženie je to ukážková ropa ...v porovnaní s prestížnymi nemeckými značkami biokozmetiky je to ako viezť sa na mercedese a na fabii...a ceny ešte horšie.Skuste anne marie borlind alebo dado sens..nepoznam nikoho kto by banoval ked presiel na tieto znacky..hoci aj z kozmetiky tvariacej sa ako kvalitna a cenou premiova...pritom je to lobby.Čo môžem zjesť to si dám na tvár :D..nedajte sa odrbať.Chodte po certifikatoch a zlozeni.Dvajte si na tvar kvalitu a prirodu.Dado sens je zamerana aj na liečenie..mne to veľmi pomohlo pri červenajucej sa pokožke s nabehom na rosaceu.Aj purderm je dobra rada na mastnu aknoznu pleť.A neskutočné prírodné mejkapy má anne marie borlind...pre ti ktore zle znasaju umelu dekorativnu kozmetiku je to ideal

Lavreisan

Páči sa mi aky luxusný a vážený titul si dávajú obyčajne zeny ktoré nemajú absolútne šajnu o pleti a o potrebách pokožky len sa naučili odrbat každého kto príde , že kozmetické poradkyne. Prosím vás ženy majte rozum a kupujte si kvalitnú kozmetiku v lekárňach alebo lepších drogériách , bez parabenov a o polovicu lacnejšie.

Goimona

Drahé slečny , čo na túto kozmetiku nemáte financie , choďte do drogerky kúpiť si nejaký ten kremík za 4.99 € a buďte spokojné . Mary Kay je značka s dlhou tradíciou , každá pleť je iná a pravdepodobne bol zle zvolený produkt. Takže neodsudzujte túto kozmetiku a kupujte si čo vám vyhovuje . Ale nehante !

Milok

jedine čo mi od nich vyhovovalo bol korektor, inak nie. Ale to je zase moja skusenost. Vtedy som ovšem nekupovala od poradkyne, ale objednavala z notina

Wrenka

Ja som MK pouuzivala a aj som sa do tej prace pustila... nastastie v nasej oblasi nas baby skolili ale bolo citit ze vedia len to co ich naucil uz niekto iny takze ci to bolo objektivne a odborne neviem... Bohuzial, chcela som verit ze mi ta kozmetika pomoze a sama som si casom nastavovala rozne kombinacie podla toho co nas naucili a aj ked mi nieco plet zlepsilo (hydratovalo - mam neskutocne suchu plet) aj tak to casom preslo a bolo to rovnake a preto som s mary skoncila. Zenam ktorym to pomaha prajem dalej stastne uzivanie

lianka22

keby mali niekde nejaku predajnu ako napr.Notino, kupila by som si niečo. Ale kupovat niečo naslepo sa mi nevyplatilo a už to neskušam. Netvrdím ale že je to zlá kozmetika.

Tanicka123

Chcela by som sa vyjadriť k tejto značke a obzvlášť komentárom.
Značku dom vyskušala na hodinke krásy..vyskúšala som od čistenia rúk cez čistenie pleti až ku makeupu ..Hneď na začiatok chcem povedať že naše plete sú rozlišné..čiže nie každej bude táto značka vyhovovať,čiže netreba hneď narážať na značku ,že je to klamstvo ..že nepomáha a podobne :) No určite ju treba vyskúšať .. Moja poradkyňa bola ku mne úprimná..tým chcem povedať ,že bola otvorená či o mojej pleti alebo o značke..nechcela ťahať peniaze a ani nič podobné :)Povedala mi všetko o čistení .. Nanášaní a podobne .. Naniesla som si aj čiernu masku ,ktorá mi nesmierne pomohla .. Áno ,hneď po prvom použití..a? To neznamená že je to chémia..práve naopak..Objednala som si pomaly všetko čo som vyskúšala...odporúčam makeup ..nie je vôbec vidno že ho máte..je prirodzený a nádherne zakrýva..

Markova

použivam tuto značku a povedala by som, že je na urovni Bourjois, Loreal. Iba že ju nekupujem od dealerov, ale objednavam na Notino

Zlatovlaskairis

Za mňa Mary Kay ano! Mala som akné, začala som ju používať mala som ju vyhadzanu ešte viac, ale bolo mi povedané, že lebo sa pleť čistí a všetko vychádza na povrch z pod kože a zmena prišla, síce po troch mesiacoch, ale predsa , tvár sa mi vyčistila ... Začala som pracovať ako kozmetická poradkyňa a čo som tam u niektorých dám videla. Rozhodne si nemyslím, že by bola na vine kozmetika, samozrejme, môže mať na ňu niekto alergiu v niektorých produktoch sú alergény ako propolis napr., Ja skôr viním niektoré kolegyne, ktoré si nepreštudovali produkty pomaly a podrobnejšie , že ktoré sa dávajú a načo , tak isto treba ich vedieť miešať . Niektoré moje kolegynky na jednu vyrážku "naordinovali" slečne celú sadu na akné , celé ZLE! Alebo slečne so zmiešanou pleťou viac suchou a citlivou predali produkty na mastnú pleť ktoré ju vysušili ešte viac. Takže za mňa kozmetika áno, samozrejme zato sú hodinky krásy mali by byť aspoň dve pre jednu dámu , nech si vie vyskúšať produkty , ak vidno , že ju to zaujíma dať vzorky o týždeň dva sa stretnúť znova a uvidí sa, ak kozmetika nevyhovuje, netreba naliehať . Každá sme iná . A myslím že pre nové kozmetické poradkyne by malo byť v prvom rade školenie tak trošku pod prísnejším dohľadom , ja som mala šťastie že moja KP je super žena, ktorá sa starala veľa mi pomohla a poukazovala, takže som sa od nej o produktoch veľa naučila . A čo sa dekoracnej kozmetiky týka je naozaj veľmi kvalitná , zbožňujem ju, ale pravda čo som tu niekde postrehla v komentoch , niekedy to dámy preženú zbytočne! Treba klientku spoznať trošku ako sa v tom cíti a čo sa jej hodí , pokiaľ nechodí nalíčená , treba zvoliť jemný make Up, zvýrazniť obočie (prirodzene), špirálu, trošku farby na líčka, jemný lesk alebo rúž a hotovo , takáto pani by sa s výrazným make upom necítila asi dobre , treba sa ich pýtať , nie každá vie nosiť taký make Up. Mrzí ma ak vás MK sklamala, no rozhodne si myslím , že polovica z vás by bola spokojná, keby vám boli predané správne produkty. A pri nespokojnosti, jednoznačne reklamovať !