neviete mi poradit co by to mohlo byt ?

Príspevok v téme: neviete mi poradit co by to mohlo byt ?
chilling

ahojte.. potrebujem sa nieco opytat..s priatelom som mala no neviem ci sa to uz nazve styk(20,21,22.4.) ale no bol vo mne na chvilocku..iba na 5 sekundiciek a s kondomom,na druhy den tiez, na treti den bol vo mne tiez ale uz nemal kondom. tiez to bola len chvilka..vobec sa nespravil a chcem vediet ci mozem byt tehotna.. lebo ma bolia krize, mam vytoky,mam tlak v brusku zo zaciatku ma bolela aj oblast ako je pravy vajecnik,cela prava strana, picha ma v hrudnej casti,picha ma v pravom prsniku najma okolo bradavky(mam vela cyst ci to nahodou nemoze byt aj to ). vcera mi akurat prislo nevolno tocila sa mi hlava,(ale to sa mi stavalo aj davnejsie raz za cas),myslela som si ze mam syndrom toxickeho soku,ja neviem.. priatel ma ubezpecuje ze sa nic nestalo ale mne to neda nemysleit na to ze mozem byt tehotna.velmi sa bojim:((( bola som aj u zenskej, urobila mi kultivaciu..moze mi tym zistit ci som tehotna???prosim pomozte mi ja som uplne na dne

krasavica

NO podla mna nie si tehotna, ked to je takto zo zaciatku tak sa kazda obavame, aj ja som taka bola, ja som tiez mala vsetky priznaky, dokonca som este aj pribrala:))) a vobec som tehotna nebola, urcite nie si tehotna podla mna.