Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nebavi ma sex s muzom, nemam priatelov

Príspevok v téme: Nebavi ma sex s muzom, nemam priatelov
mammka

ahojte toto uz nejde:( nemozem sa uvolnit pri mojom m. dokazala by som sex nemat aj pol roka hadam..robim kazdy den do 19 hod. a ked pridem domov urcite nemam naladu sa liepat po niekom ked cely den stojim na nohach:( je mi to aj luto. a inak mam super m. som slabsia povaha vo vsetkom.. sem tam mi to naznaci. a mne je smutno. zneuziva to obcas. viem ze tazko sa zmenim , mozno neskor .

Ucko

Ak prides unavena domov a m. ta prinuti s nim mat sex, aj ked nemas naladu, tak si super manzelka, ze to kvoli nemu urobis, ale treba si od neho za to nieco vypytat v ramci tvojho relaxu - ist na kozmetiku, masaz, nieco si na seba kupit (myslim ako relax nakupovanie, nie ze peniaze za sex na nakup), navsteva kina, divadla a pod., aby si sa citila aj ty odmenena - on by na to mal pristupit uplne bez problemov, ak si ta vazi, ze sa dokazes takto pre neho obetovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nebavi ma sex s muzom, nemam priatelov - Fórum - ZDRAVIE.sk