Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo ak ma nebude chcieť kvôli zubom?

Príspevok v téme: Čo ak ma nebude chcieť kvôli zubom?
Dominikqa

Viem že to znie ako hlúpa otázka a že keď príde láska, zuby asi podstatné nie sú, ale aj tak by ma zaujímal váš názor :D

Cez internet som sa spoznala s jedným chlapcom, priam až neuveriteľnou náhodou, teraz si hovoríme že to bol osud :) Už od prvej chvíle sme si rozumeli... Písavame si a voláme si každý boží deň, obaja sme si na seba navykli. Ale keďže nebývame pri sebe úplne blízko, zatiaľ sme sa videli len raz - večer v klube. Bolo to geniálne, prevýšilo to naše predstavy... Veľa sme sa spolu nasmiali, povedal mi že ku mne začína niečo cítiť a ja mu to opätujem. Problém je ale tu! :D

Síce sme sa videli naživo a vela sa smiali, v klube bola tma, takže moje zuby veľmi dobre nemohol vidieť :D Na väčšine fotkách sa neusmievam so zubami vonku a ak, som tam zdiaľky, takže tam tiež nie je nič vidieť. Všetci mi hovoria že som pekné dievča, mám veľa "nápadníkov" a pod., ale toto je jediná vec ktorá mi na sebe naozaj vadí... Nejde o to že by som bola štrbavá :D Ale predné zuby mám krivé a hlavne mám veľmi zničenú sklovinu, mám na zuboch rôzne flaky a tak... Nehovorím že je to úplne hrozné a že by som s tým niekedy mala problém čo sa mužov v mojom živote týka, nikdy mi nikto na to nič nepovedal, ale ja to vidím, nie som slepá... No a tento chalan je naozaj veľmi pekný, múdry, samozrejme iste že má svoje chyby ale veľmi ma zaujal... Viem že si na svoj výzor potrpí a viem, že si aj veľmi potrpí na svoje zuby.

Tak ma zaujímalo že ak on je taký "pedant" na svoje zuby, určite si bude všímať aj moje... Ja za to nemôžem, hygienu dodržiavam dokonca až prehnane, no zubárka mi povedala že som sa s takou sklovinou jednoducho narodila, že to moja vina nie je. On mi stále hovorí že som krásna a tak, ale bojím sa že keď sa stretneme niekde na "dennom svetle" a na niečom sa zasmejem, tak ho to odo mňa odradí...

Viem že to znie smiešne ale naozaj ma to trápi...

Patinka

Podľa mňa ak ťa naozaj ľúbi, tak mu tvoje zuby nebudú vadiť. Viem ako sa cítiš, ja mám rovne zuby len to že su trochu žlté a medzí každým zubom mám medzeri. A predsa ma môj priateľ ľubi takú aká som :)

LucinkaLucin

ja mávam tiež tento problém, tiež nemám dokonalé zuby a keď som s niekým radšej rozprávam opatrnejšie nech ich nie je vidieť :D takže presne viem ako sa cítiš

Agnes999

Ani ja nemam dokonale zuby, mam ich krive, tiez sa na fotkach radsej usmievam so zavretymi ustami. Ale v beznom zivote nad tym nepremyslam, usmievam sa aj s otvorenymi ustami, vsak ti, co ma poznaju su uz na mna zvyknuti a kto je uplne dokonaly. Nikdy ziaden muz nemal problem s tym, ze mam krive zuby. Nemyslim si, ze tvoj novy objav sa tym bude nejak zaoberat. Hoci existuju aj muzi, ktori chcu uplne dokonale zeny, co sa tyka fyzickeho zjavu, nemyslim ale, ze ich je az tak vela. Ak by on mal patrit k nim, tak dakuj bohu za svoje zuby a ze si jeho plytkost prekukla hned. Ale na 99% s tym nebude mat problem.

Iba Katka

Wellia ako čo sa týka rovnosti zubov, som aj ja nad mieru spokojná, vyzerajú ozaj dobre. Ani ma nič nebolí. Ale zubár mi každý rok nájde minimálne 2 kazy :/

***Wellia***

Iba Katka - naozaj? uhm, to som este nepocula a mrzi ma to, ja prave naopak, po zlozeni som si ich dala vybielit a teraz len umyjem 3x denne a to je cela starostlivost, ziadne kazy, nic... Ja som sa strasne branila strojceku, ale teraz som nesmierne rada, ze som do toho sla...ale kazdy moze mat rozlicne skusenosti :/

Iba Katka

Wellia napríklad mne sa po strojčeku začali kaziť zuby, pred tým som vždy odchádzala od zubára s plnou peňaženkou a úsmevom po 5 minutách. Od zloženia strojčeka tomu tak nie je.

Okrem toho, ak je dospelá, tak jej to poisťovňa neuhradí ani čiastočne a bude musieť platiť šialené peniaze.

***Wellia***

Ak sa so sklovinou nedá nič urobiť, tak nevadí :) Každopádne, ak máš zuby krivé, môžeš sa postarať o to, aby tomu tak nebolo. Ja som nosila 2 roky strojček, vyžiadalo si to veľa bolesti, sĺz a v neposlednom rade aj peňazí, ale nič sa nevyrovná pocitu hollywoodskeho úsmevu :) Vyskúšaj strojček, nech sa ti aspoň narovnajú tie zúbky...

doubledog

no pozri
ak by to bola nejaka tragedia s tvojimi zubami, tak by to ulohu hrat mohlo
ale podla toho, co pises, to take zle asi nebude, tak si moc nerob starosti

muzi su menej zatazeni na vzhlad zeny ako samotne zeny :)

Iba Katka

Keď ťa pošle do prdele kvôli zubom, tak to potom nemá význam, ak nie a nenajde ani žiadnu inú hlúposť, tak má to budúcnosť

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo ak ma nebude chcieť kvôli zubom? - Fórum - ZDRAVIE.sk