Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
babika123

Pred dvoma dnami sme sa s priatelom milovali a neviem ci sa do mna nespravil. Potom v noci som sa zobudila a citila som take jemne pichanie v lavej casti podbruska aj taky divny pocit v podbrusku. A krvacala som. Som v strede cyklu, zvyknem niekedy vtedy krvacat ale nie az tak. Aj na druhy den som mala taky cudny pocit a citim sa akoby som bola chora a je mi zima. V poslednej dobe mam dost stresu a malo jem a spim tak neviem ci to nemoze byt aj tym

Kvety zla

kedze uhniezdenie oplodneneho vajicka moze nastat 7 az 12, niekde sa uvadza 14 dni po ovulacii, tehotensky test ktory sa urobi kedykolvek pred tym je zbytocny. kedze ovulacia zvycajne nastava v strede cyklu, najspolahlivejsie je robit si tehotensky test ked zacne meskat menstruacia, no zalezi aj od citlivosti daneho testu, niekedy je to mozne uz aj par dni pred ocakavanou menstruaciou - vsetko zavisi od toho, kedy presne sa vajicko uhniezdi (co je individualne). ak ti zacne meskat menstruacia a prvy test je negativny, je dobre si spravit dalsi test tri dni neskor - niekedy to totizto trva dlhsie kym su hodnoty hCG dostatocne vysoke na to, aby ho test zachytil.

rene1337

Navrhujem spravit si tehotensky test pre 100%istotu 2stoji to par eur :) a aspon budete vediet na com ste je dobre pockat aspon 4 az 7 dni po pohlavnom styku pekny den r.

Agnes999

tehotna samozrejme mozes byt, kedze ste to robili v strede cyklu a bez ochrany. niektore zeny maju pri ovulacii mierne krvacanie, co bolo aj u teba, takze tehotna pravdepodobne aj si.

Kvety zla

choroba? zapal? cokolvek? nehovorim ze z tohto tehotna nebudes, ale dva dni po sexe by si priznaky nemala absolutne ziadne. inac, ked si v strede cyklu a ovulujes (niektore zeny pri ovulacii krvacaju), riziko toho ze otehotnies sa samozrejme zvysuje.
a je X veci co mozu sposobit krvacanie po sexe - zapal panvy, infekcie (chlamydie, kvapavka, kadeco), HPV, ektropion na krcku maternice...

Kvety zla

po dvoch dnoch by si nemala ziadne priznaky. co takto sa s priatelom porozpravat o bezpecnom sexe a o rizikach otehotnenia bez pouzitia ochrany?