Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako by mal vyzerať chlap snov

Agnes999

Zeny naozaj preferuju ine hodnoty ako vzhlad. Krasa tela je dolezita pre muzov u zien, naopak moc nie. Ja som tu sice opisala, aky chlap sa mi najviac fyzicky paci, moj priatel z toho ale splna len modre oci a aj tak by som ho nevymenila za ziadneho ineho, ani fyzickym vzhladom dokonaleho. Ja strasne neznasam, ked je chlap otravny a neda sa mu vysvetlit, ze nemam zaujem. Z toho dovodu neznasam aj arabov a moslimov, ktorym sa niektore zeny tak rady vrhaju do postele.

Cindy35

fero, iba pravdu pisem

ale este treba dodat, ze je uplne jedno ako vyzera, ked nema osobnost, co s takym chlapom.
ten krasavec nas s kamoskami zaujal na prvy pohlad, ale ked sme sa mu prihovorili, potil sa, nevedel co povedat a potom mi este povedal, ze sorry, ja som taky hanblivy. odvtedy ho kamosky volaju Makkys a ani dokonaly vyzor mu nepomoze

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako by mal vyzerať chlap snov - Fórum - ZDRAVIE.sk