Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Jangee a hnedy vytok

Príspevok v téme: Antikoncepcia Jangee a hnedy vytok
Lenka333

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci niekto nemate skusenosti s antikoncepciou Jangee. Ja som ju zacala brat asi pred tyzdnom prvykrat a menstruacia mi skoncila tak po 3 dnoch(co ju mam normalne tak 6) a odvtedy mam len hnedy vytok, ktory ma celkom znepokojuje a nechce prestat, inac mi nic nie je len sa mi nieco take este nikdy nestalo, takze myslim, ze to bude tou antikoncepciou. Neviete co to moze znamenat, resp. ci to je bezna reakcia alebo mam kontaktovat lekara???

Laila

Áno, v prvých troch mesiacoch užívania antikoncepcie sa môžu vyskytnúť výtoky, je to bežná reakcia tela na nové hormóny. Všetko je v poriadku, do 3 mesiacov sa to väčšinou upraví, niekomu aj skôr, je to individuálne.Ak by si mala výtoky aj po troch mesiacoch, treba zmenu antikoncepcie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Jangee a hnedy vytok - Fórum - ZDRAVIE.sk