Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa spevnit

Príspevok v téme: Ako sa spevnit
Sue565

Podarilo sa mi schudnúť 12kg dnes mam 53kg, strava 5krat denne plus rychla chodza do kopca skoro každý den pól hodina a dva krát týždenne aerobic, je síce pravda že som svhudla, postava vyzerá super, ale len v oblečení, nohy sa mi vyformovali ale problem je ten že sa mi trasú, ako keby som tam ziadny sval ani nemala, zadok miesto toho aby sa mi vyformoval mi akurát tak splasol, cvičila som 3 mesiace poctivo, na hornej časti brucha sa mi začalo niečo rysovať, kde robím chybu? Mala by som zacat brat protein? Teraz som dva mesiace necvicila kvôli zdravotným problémom som mala pauzu s cvičenim a teraz ked som opäť začala, další problem je Ja som si raz povedala: idem so sebou niečo urobiť a schudla som zo 61 na 55-54 kg za také 2-3 mesiace a to som teda ani raz nebehala viac ako 30 minút denne, takže to, že tuky sa začínajú spaľovať až po 30 minútach tak celkom pravda nebude, lebo jedálniček som prakticky neupravila nijako. Teraz, keď som už so svojou hmotnosťou spokojná a len ju udržiavam (ako špageta byť nechcem:D), stále nebehám viac ako 30 minút tak 5x do týždňa. Som spokojná, mám vyrysované nohy, každý ma chváli že čo robím, netreba na to žiadny merač tepu a podobné veci. Strata peňazí. Ide to aj takto \\\"amatérsky\\\":D. že neviem preco mám strašne vysoky tep, pred tým som mavala takých 140- 150, a teraz 180- 190 a to ani nejdem uplne naplno... Čím to môže byt? A ešte jedna vec... Neviete mi poradiť čo na olovrant? :D okrem tvarohu a bieleho jogurtu :D ďakujem veľmi pekne za každú radu

0vecka

tych 180 tep mas akoze v klude?????!

inaq to s tym spalovanim tukov... som niekde cital ze tie tuky sa spaluju este 6h po vykone takze kludne moze byt ze treba ta polhodka aby sa to spalovanie nastartovalo (ja som pocul nieco o 20min)

a merac tepu fakt nieje potrebny... to s tym udrzovanim tepu na 80% max vykonnosti je A ale malokto povie B...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa spevnit - Fórum - ZDRAVIE.sk