Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vybraté mandle

Príspevok v téme: Vybraté mandle
mandlemandle

Ahojte chcel som sa spytat lebo ste vyzerali ze sa naozaj v tom vyznate mam problem mandle ktore mi vyberali pre mesiacom a dva tyzdne a odvtedy mam horucky 37,3 tento tyzden to trosku konecne ustupilo robili mi naozaj vsetky mozne vysetrenia krv mam v poriadku vsetko v tip top poriadku neviem ci su to dozvuky z tych mandli ani ma to uz dlhsie neboli ale mam pocit ze to mam z toho krdla mozno nejaky skryry zapal ale kukali mi krk traja doktori krory povedali ze hrdlo mam uz vyliecene a v poriadku citim sa slaby unaveny a imunitny system je myslim tiez v poriadku kedze jem naozaj iba zdrave veci vela zeleniny ovocia skusal som kade jake pripravky vitaminy neviem ci mam cakat ci tomu treba dat cas alebo mi tam nenaniesli nejaky infekt pri celkovej anesteze alebo ci satreba zbavit toho hnusu tej anestezi ale myslim ze po viac nez mesiaci by to malo byt uz v poriadku ci nie ? Tento tyzden je to uz take skor ustupove ze tie horuxky uz skacu 37 ale este tam stale je ale inak do vtedy stale unava a citil som sa ako keby na mna niec liezlo ide o to ze ako krby som to citil ze to ide z toho hrdla trosku este nejaky zapal trubica hrdlo pluca skor odtadial ako keby somcto teosku citil ja neviem co uz mam robit ked lekari povedia ze je vsetko v poriadku ale ja sam viem ze neni a citim sa uz dlhsi cas malatne a nie v dobrej forme tak sa chcem opytat diiiiiiik

RNG

Za zapalami su skoro vzdy mikroby a nie vsetky vedia lekari poriadne diagnozovat.
Mandle nie su zdroj nakaz v tele, ale prinosne dutiny ano. Tam sa moze usadit infekcia z vdychnutych kvapociek a drzat sa tam mesiace a z casu na cas s hlienami nakazit hrdlo, priedusky, pluca a dokonca aj stredne ucho.
Po pouziti atb ma clovek oslabenu imunitu , znicene probiotika a teda mikroby, co prezili atb sa rozmnozia a skodia.
Viac pozri cez google.sk pod rng infekcia kde som dal par clankov lekarov ktori vysvetluju, preco su atb na horne dychacie cesty casto malo ucinne a dakedy dokonca kontraproduktivne.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vybraté mandle - Fórum - ZDRAVIE.sk