Bez sexu po 17tich rokoch manzelstva

cokoladka

nu, to sa veru necudujem, ze na sex byvas po celom dni unavena :-( hoci je sex supe dobijac energie.. myslis, ze muz ta uz vobec nepritahuje?

klaudia.xy

Ja uz nemam chut skusat,pretoze vidim jeho lahostajnost a ulozenie sa do stavu aky je.Preco zena ma stale ozivovat vztah /hruuuza tie vsetky zenske casopisy:bud stihla,bud sexy pre muza,rady ako okorenit vztah,ako ho nestratit,ako a co mu varit .... zena skac od deti k muzovi a nezabudni sa usmievat :-) a ze muz lezi s na gauci a vzdycha aky je unaveny...neviem z coho pri dnesnom style zivota a prace.. ved je to smiesne:-))Zena nesmie byt unavena,lebo nie je potom in a cool a neviem co:-).Dnes je manzelstvo,aspon by malo byt,partnerstvom-kedze aj zena ma zamestnanie.Bodka.Ak by bola len doma-to je ina vec.Ale to by ju musel muz uzivit.

cokoladka

aha, tak ked sa na to pozries takto, to je este ta lepsia moznost, ze? ;-) a to manzel je tiez taky "prevalcovany"..? alebo on xce a vadi mu, ze ty nemas chut.. skusali ste nejake volno, uvolnit sa?

cokoladka

klaudia.xy, teraz neruzumiem.. si 8 mesiacov vydata..? alebo si vydata 17 rokov a momentalne uz 8.mesiac bez sexu??