Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Niečo sa so mnou deje ..

Príspevok v téme: Niečo sa so mnou deje ..
Pika Chuu

Dobrý den chcela čo sa so mnou deje keď som neustále nerovzná a nervi mam nonstop niekedy aj bez dovodu , proste unavená som nonstop aj ked idem o 9viatej večer spať aj tak ked stanem o pol 7 som ešte stále unavená v škole ništ nevládzem ani isť do školy čo ma ťahá spať , niekedy sa mi stane že aj zaspím a zobudím sa až na druhej hodine .. proste poslednej dobe sa toho stalo na mna moc .. a neviem či by to mohlo byť z teho .. proste neustále ma bolí hlava , napetá som , v strese a vkuse mam pocit že sa mi dačo dosere a potom mam vnutorne napetie nedokažem sa sustrediť a musím začať uplne klepať alebo do dačoho z plnej sily tresknúť .. dakedy sa mi stane aj to že len tak idem stratím mysel a uplne začnem myslieť šelijak jaké by to bolo keby bolo keby a chytím uplne nervy .. dakedy sa mi aj stane aj to že začnem myslieť že sa stalo dačo zle a potom temu uverím a začnem mať nehorazne nervy a prejavujem to .. a taketo veci .. z čoho by to mohlo byť? a prečo ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Niečo sa so mnou deje .. - Fórum - ZDRAVIE.sk