Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj ja chcem kamošku na chudnutie, ktorá ide so mnou do toho?

Príspevok v téme: Aj ja chcem kamošku na chudnutie, ktorá ide so mnou do toho?
Maska

Ahojte, už tu je taka téma kamoška na chudnutie, no ja chcem tiež taku lebo žiadnu nemám, ktorá by chudla somnou :) ...Takže mám 20 rokov a mojim cieľom je od tochto momentu schudnuť tych 6-7 kg...kludne aj viec :D...moja výška je 165 cm, váha 64 kg a chcem mať 57. No neviem či sa mi to podarí do leta za tie dva či tri mesiace by to mohlo isť čo myslite ? Moj plán je cvičiť či už behat alebo byciklovať a potom jesť veela zeleniny ovocia atď. Je tu tiež niekdo kdo chce dať do leta dole tych 7 kg , nech napíše a pojdeme apolu do toho , ktorá bude prvá a zbaví sa kilogramov :)

Maska

caute baby , cely vykend som sa neozvala , som sa hanbila :) Ja som to asi cez vykend na chvilku vzdala a prehnala . Nehcem vsetko vymenovať co som pojedla ... ale hanbim sa ...grilovacky , opekacky , dokonca aj sladke ...ale uz sa to nestane ...dobre ma vyhrešte za to si to zaslužim .!!

bubakos

raňajky - káva s nízkotuč. mliekom bez cukru 2ks polystyrénu
obed - balíček polystyrénu
svačina - balíček polystyrénu
večera - balíček polystyrénu 2dcl tukožrútska polievka - len šťava

pitie - 2litre minerálky, čaj na čistenie krvy 2dcl
pohyb - málo

dnes som to asi prehnala s tým polystyrénom

bubakos

Filipova, mš pravdu, málo pijem a teraz nešportujem, lebo som po operácií. Inak som chodila previdelne do fitka aj začnem hneď ako mi to doktor dovolí. :-) to pitie napravím, aj som čítala, že je to dôležité a hneď ako zhodím ešte kilo, budem raňajkovať výdatnejšie som si povedela. Bude to dobré? Diky za rady :-)

Filipova

bubakos pretože ješ aj piješ hrozne málo! Takto ti diéta dlho nevydrží.. možno ešte pár dní vydržíš, ale potom dostaneš vlčí hlad a "zožerieš" všetko čo vidíš a schudnuté kilá naberieš späť..

Baby, kilá ste tiež nenabrali za týždeň, tak sa ich nesnažte za týždeň aj zhodiť..

A upratovanie v byte nie je šport! :D

bubakos

Ajoj maska, ako to išlo?
Ja dneska:
raňajky - pol grepu
svačina - jablko
obed - 4 polystyrény 2x kiri syr, asi ako destská päsťička porcie brokolice so syrom
olovrant - pol banánu
večera - nič

pohyb - upratovanie v byte
pitie - 2x káva nesladená s nízkotuč. mliekom, minerálka asi pol litra, čaj na čistenie krvy 3dcl

iž zase som hladná jak vlk :-)

bubakos

Na ranajky si dám čaj a jablko. Na olovrant si dám asi pšeničný polystyrén a uvarím si ,,tukožrútsku,, kapustovú polievku alebo paradajkovú a to si dám aj na svačinu a na večeru už len čaj. Na bielkoviny ani nejak nemám chuť, možno si miesto polievky spravím hrsť cíceru alebo šošovice len tak samotné. Drž mi palce aj ja tebe držím!! :-) Večer si píšeme, umieram od hladu! :-)

Maska

ani mne sa nepodaril žiaden pohyb ...Tiež dufam že zajtra bude lepši den, aj s nejakym cvičenim ...Na zajtra ešte nemam nejaky plan, chcela som si kupit tie musli, na ranajky, ale ked ich nemam na olovrant si dom nejake ovocie, obed netušim , niečo lahke, a večera nejaka zelenina alebo niečo take, a ty ??

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aj ja chcem kamošku na chudnutie, ktorá ide so mnou do toho? - Fórum - ZDRAVIE.sk