Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koľko kg môžem dať dole?

Príspevok v téme: Koľko kg môžem dať dole?
Stankuska

Ahojte. Na začiatok hneď poviem, nechcem počuť nič typu je to nezdravé, pribereš naspať a podobne. Proste potrebujem to a je jedno prečo :) Chcela by som vedieť od niekoho skúseného koľko kg dokážem dať dole do 07. 05. 2013 pri nasledovnom: jesť iba zeleninu, ovocie, kuracie a hovadzie maso, piť 2 litre tekutín, 4x do týždna behať pol hodiny, spraviť 200 preskokov cez švihadlo, 100 drepov, 50 brušákov + 1 za týždeň fitko .... koľko je reálny úbytok váhy ? :)

lea128

No tak za taku dobu by som ja osobne schudla tak 5 kg, +,-. No da sa schudnut urcite aj viac, podla toho, kolko vazis teraz. Odporucam jest kuracie maso a hovazdie, bravcove nie. Ale ako radili je vhodne jest bez priloh. Ovocie len rano alebo doobedu. Je najlepsie jest pravidelne, o rovnakej hodine, najlepsie tak 3-4 x za den, pomimo nic. Ked budes cvicit, men intrevaly, napr. pri behu pridaj nadoraz a potom minutu len chod a potom zas zrychli beh...

Velkomozna

nuz, ver komu chces Stankuska,ale nizkotucne produkty su len jeden velky biznis ktory ti skor uskodi ako pomoze.. aj na zdravi aj pri chudnuti. Radsej obmedz sacharidy (prilohy).

Velkomozna

realny ubytok vahy ti nepovie nikto, aspon uved vek a svoju vysku a vahu, kto ma nadvahu obvykle schudne viacej nez kto ju nema. No a odporucam nejest to ovocie ani kuracie maso, ani pecivo a prilohy, jedz vela zeleniny, hovadzie maso, bravcove, syry, vajicka, atd. Z cvicenia odporucam Tabata trening.. najdes na youtube. Vypi aspon 3 litre cistej vody/caj. Takto sa da schudnut podla mna najrychlejsie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.