Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiarlivosť, či len paranoja?

Príspevok v téme: Žiarlivosť, či len paranoja?
wooooow

mám svoj prvý vzťah s úžastných chlapom, no aby nič nebolo dokonalé aj v našom vzťahu sa objavili problémy, ale iba z mojej strany..na začiatku ked sme sa spoznavali priatel často hovoril príbehy s jedným dievčaťom, vyspali sa zo 4-5 krat pred pár rokmi podla jeho slov, no dodnes zostali priatelia, to dievča je síce ďaleko v Írsku, no odvtedy ako mi povedal o nej historky, ako sa dobre mali ako kamoši mám pocit že som len velká neskúsená nula..darmo je na tisícky kilometrom, mňa zožiera žiarlivosť, no priatelovi to nechcem ukázať, pretože by to nemalo ajtak žiadny význam, ich dlhoročné priatelstvo nechcem prekaziť a ani náš vzťah...najhoršie je, že neviem sa už ani poriadne uvolniť pri priatelovi, lebo mám pocit že s tou babou zažil všetko dobre (aj v sexe) a ja mu nedokážem dať nič..nechcem o tomto hovoriť s priatelom, lebo ajtak by to nepochopil, a vlastne žiarlivosť a nízke sebavedomie je len a len môj problém..a nechcem aby sa náš vzťah zhoršil kvôli tomu ale na druhej strane si neviem pomôcť, proste ju nenávidím síce ju ani nepoznám..dodnes si píšu na FB a nemám ani tušenie že čo, len mám pocit že ked si my s priatelom píšeme tak je taký suchý, odpisuje po 10 ba niekedy aj po 20 minutach a aj to len zo 2-3 slová, úplne je iný ked sme spolu a iný ked si píšeme..už aj vtedy mám pocit že si s nou píše, nežiarlim na iné baby, len na ňu..a mimochodom velmi vela ludí hlavne kamošky mi povedali že sa na ňu podobám a preto mám chrobáka v hlave či nie je so mnou len zato že vo mne vidí ju..možno je to len moja paranoja pretože mi vraví často že ma miluje a každý 2. deň sme spolu a aj rodina sa už pozná navzájom, no niečo ma nenechá napokoji,akoby niečo tajil alebo akoby som cítila niečo zlé no neviem presne čo to je..

Slecna A.

Agnes, mas pravdu v tom co pises. Nebolo to od neho spravne, ale co uz teraz?
Sama som cosi velmi, velmi podobne zazila a preto radim Wooow, aby neklesala so sebavedomim. To, ze ju to cele takto polozilo jej nijak problem nevyriesi. Aby problem vyriesila, musi sa porozpravat s priatelom o vsetkom, povedat mu o svojich pocitoch, lebo podla mna i toto dost suvisi s jej problemom pri sexe.
Neviem preco, ale mam pocit, ze je toto ten isty pripad ako som zazila ja. To, ze jej rozpraval o sexe s tou druhou nebolo preto, aby sa chvalil, alebo ju znepokojil, alebo dal najavo, ze k tej zene cosi este citi. Ak je takto trpezlivy pri sexe, ako Wooow opisuje, tak ju potom naozaj lubi.
Ci je vsetko tak si ale musi Wooow zisti sama.
Wooow, skutocne neklesaj na sebavedomi. Ty si ina, jedinecna, nemas sa preco porovnavat s dakou cudzou zenskou. Ak si sebavedomie nevies zdvihnut sama, vyhladaj psychologa :)

Zuzka19843

Wooow, určite by si sa s ním mala porozprávať o svojich pocitoch. Inak ta to bude zožierať stále viac a viac. To ti radím z vlastnej skúsenosti. Ako dlho ste spolu? Neviem, ako vážne je to medzi Vami...No ak ťa ľúbi, ako tvrdí, nechápem, prečo ti rozpráva o inej....A možno s ňou spáva aj naďalej a teba vodí za nos. Určite by ste si mali vyjasniť, ako to medzi Vami je, čo cíti k tebe a čo k tej druhej....Ak ľúbi inú, riskuješ, že ťa kvoli nej kedykoľvek opustí a preto je zbytočné márniť čas v takom vzťahu. Ak však ľubi teba a chce s tebou byť vo vzťahu aj naďalej, tie reči by si mohol odpustiť a ty by si sa nemala trápiť týmito myšlienkami. Mali by ste si uživat jeden druhého. Každopádne ti želám, aby si si svoj pokoj a lásku vo vztahu nasla a daj vedieť, ako sa to vyvíja. Mnoho báb možno práve teraz rieši rovnaku dilemu :-)

Agnes999

Pride mi od neho ponizujuce ked ti rozprava o dokonalom sexe so svojou kamaratkou ked ty sex mat nemozes a nie je to tvoja chyba, mas zdravotny problem. Nemusis sa citit previnilo za svoje pocity, v takejto situacii by sa tak citila podla mna kazda. Radia ti, ze mas byt sebavedoma, ale ako byt sebavedoma za takychto okolnosti ze? Ona je dokonala, aspon tak o nej rozprava a rozprava o nej furt. Skus sa s nim o tom porozpravat, o nej, o vas, o vsetkych tvojich obavach, nedus to v sebe. Uvidis, mozno sa konecne pohnete spravnym smerom. A toho gynekologa zmen, nech uz tvoj problem sposobuje cokolvek, vsetko sa da riesit!

Slecna A.

suhlasim s doubledogom...Keby mu slo len o sex, tak uz davno ma za teba nahradu a necaka chudacik do juna, kym pride po sto rokoch daka baba :D
Prehodnot svoje myslienie...nielen o sebe, tej babe, ale aj o priatelovi. Opakujem, je ochotny s tebou byt a byt trpezlivy pri milovani, to ti ako dokaz lasky nestaci? Moze vam byt spolu nadherne, len si to nekaz. Toto podla mna ani nie je o nom, ale len o tebe. Ty sama si zaujala voci nemu tento postoj (sice on bol spustacom, ale na to uz zabudni). Takze i ty sama sa ho mozes zbavit.

doubledog

nezda sa ti, ze toho svojho priatela tak trochu dehonestujes?

to si fakt myslis, ze on kvoli tomu, ze teraz akurat nemozete mat sex (co sa moze za par tyzdnov uplne zmenit)hned pobezi za nou?

moc vysoku mienku o nom nemas.

Slecna A.

woooow, tie myslienky okolo toho dievcata len zhorsuju tvoj problem ohladom sexu. Nemysli preboha na take veci...ze ona pride a on za nou okamzite poleti, lebo s tebou nemal doteraz plnohodnotny sex.
Ak je ochotny tvoj problem riesit, cize je ochotny sa nikam neponahlat, znamena to, ze ta miluje a ze v tom nie je len tvoje telo a sex s tebou. Chapes? On ta miluje najma pre ine vlastnosti, preto, aka si ty sama vo svojom vnutri. Tak taka ostatn. Bud stale pohodova baba, ktora s pomocou gynekologa a zrejme aj terapeuta, moze prist na svoj problem...Si mozno len nedostatocne uvolnena, mas stres kvoli tomu aka budes, porovnavas sa s tou holkou, desis sa juna, kedy pride a on pojde radsej za nou....Nic z tohto nemusi byt, len prestan o tom takto premyslat. Okej, jeho chyba bola, ze ti o ich sexe hovoril. To nemal! Ale uz to nezmenis, preto sa nad to povznes a prestan sa s nou porovnavat. Je s tebou, nie s nou. Je ochotny a trpezlivy riesit tvoj problem, takze nie si mu lahostajna!!! Toto pochop! Bud to dievca, ake si vybral NAMIESTO nej. Bud sama sebou a maj svoju hrdost. Ak nebudes robit sceny a svoje vlastne zavery, plus pomalicky riesit svoj problem so sexom, mozem ti garantovat, ze ten chlap ostane pri tebe a ani len nepomysli na tu druhu...Len si to dievca nepokakaj vecnou domyslavostou a nizkym sebavedomim. Pomoze ti terapeut

Emily opat

Ahoj, presne ako pisali predo mnou, moze ist o vaginizmus. Treba zmenit gynekologa (ak tvoj sucasny problem bagatelizuje) a pripadne navstivit sexuologa. Pozri aj tento link, rozhodne nie si jedina.

www.zdravie.sk

Agnes999

A to si nebola schopna mat sex s nikym? s kazdym ta to boli? My to nevyriesime, nevieme preco ta to stale boli, to moze mat viac pricin. To musi vyriesit tvoj gyndos, ak nie je schopny, tak to skus u ineho. Ak ta naozaj lubi, tak pocka kym si ten problem vyriesis.

pilulka

wooooow hah ma pravdu niesi uz panna ked si mala sex, to ze citis bolest suvisi skor s tym, ze bud ho on ma velkeho na teba alebo si malo uvolnena a mas tzv. vaginizmus.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiarlivosť, či len paranoja? - Fórum - ZDRAVIE.sk