Farby na vlasy od kadernika, alebo z drogerie?

TinaM

Pokial som to spravne pochopila, planujes zmenu farby-s tym by som sla ku kadernicke-prvykrat. Lebo sama doma tazko odhadnes, ako ti dana farba z obalu chyti na tvoje vlasy. Ale ked uz budes mat vysledku farbu od kadernicky, kludne si dofarbuj vlasy doma. pripadne nie je problem kupit si v specialnych predajniach farbu taku ako ti da kadernicka. Casto ale miesaju odtiene, mozes si vybrat podobnu rovnakej znacky a je to :) usetrenych kopec penazi za pracu kadernicky.

sona30

ahoj, podla toho ake mas vlasy a aku pouzijes farbu. ja som chodila ku kadernicke a farebny vysledok sa mi pacil mozno 2krat, ale cena velmi vysoka. teraz si kupujem farby na doma a musim povedat, ze ok. setrim cas aj peniaze. ja verim farbam loreal a schwarzkopf, mozno john frieda, ale ostatne som neskusala a mam z nich trochu obavy, takze ani neskusim. samozrejme nemozes cakat, ze vysledna farba bude uplne rovnaka ako na krabici a ak si nevies vybrat z dvoch, vyber ten svetlejsi. a samozrejme farby nechytaju, ked ides 2 tony vyssie alebo nizsie ako mas. pekny den

Ivka23

Tak ja osobne preferujem kaderničku a aj farbu od kaderničky. Minule som si nafarbila kupenou farbou z drogerie a bolo to hrozne mala som vlasy ako slamu a strašne zničene konce, za cca 2 týždne bola blond nechutne vymyta do žlta:(