Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy

orchidejka

inak nepozna niekto z vas placentovu masku? take vacsie neatraktivne balenie, raz som to mala a chcem to este vyskusat opat len neviem dke to zohnat...

Catali_na

Kokosový olej v Dm napríklad, gestil wonder na internete -napríklad mimibazar, hocijakú inú masku si vyber z drogérie :) a čo písala jar13 - to odporúčam aj ja, síce ja nepridávam ocot a oplachujem pravidelne ale naozaj to pomáha tak vyskúšaj, len som sa nechcela opakovať, lebo všade kam píšem, tak radím tú žihľavu tak som chcela trošku niečo iné, každopádne žihľava má priaznivé účinky tak skús aj tú :)

jar13

Kedže už je jar, a nechceš použivať "chemikálie" tak ti odporúčam teraz začína rasť žihľava, natrhať od zeme poriadne veľa žihľavy zalej s vriacou vodou nechaj vylúhovať aspoň 20 minút potom to sceď daj tam trošku octu a popripade dolej zimnu vodu a mačaj v tom vlasy aspoň 15minút, a potom normalne usuš vlasy:) Ale musiš to opakovať viac krát.. No tie vlasy su potom veľmi dobre a končeky som nemala vobec poštiepene a to použivam fen a žehličku dosť často :)

Catali_na

Tak ten dlho ospevovaný kokosový olej skús :) jednoducho ja to robím že si ho dám na dlane a vmasírujem na dĺžku vlasov, potom do copu /štipcu vlasy, sáčok na hlavu + teplá čiapka a nechať dlhoo (hodinku, ak sa dá viac, ale najmenej pol hodinky) a potom si umy vlasy bežným sposobom. Alebo keď vieš že nikam celý den nejdeš, malé množstvo si daj na dlane a daj na vlasy a už nič nerob(neoplachuj, nedávaj do sáčku ani nič¨) vlasy ho pekne vpijú. Potom si zaobstaraj nejakú fajnú masku na vlasy (ja mám wella perair a gestil wonder) určite aspoň 1x týždenne používaj. A potom aj olejček z drogérky na vlasy )syoss, glisskur, schauma-ja mám schauma ale je to na tebe) a keď cítiš, že máš konce suché, daj si ho (tak 3x týždenne)

Catali_na

Milá Patinka. Asi to, že s nimi nič nerobíš je problém. Podľa popisu sa domnievam, že tvoje vlasy budú zrejmepotrebovať zvýšenú starostlivosť. Používaš okrem šampónu aj niečo iné? (masky, balzamy,olejčeky na vlasy, séra, kúry?) NIE? tak tam je ten pes zakopaný :) skús sa im trošku venovať, dodať im vitamíny a starostlivosť

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.