Chlapi - otázka pre Vás - baculka či štíhla?

Mizzie

Milá bracelona010 je hluposť sa pytať či sa im pači taka alebo taká, každý ma svoj vkus a jasne, že sa niektorým páčia viac baculky ako chudé a iným zasa naopak. Dám ti priklad z vlastnej sksuenosti, mala som priatela a vtedy som važila asi 49 kíl (na 164cm), vyšportovaný zadok a nohy, ploche brucho ale niekolkorat mi aj tak naznačil že jemu sa viac páčia také viac "špekaté" (sorry za vyraz)..(naštastie už s nim nei som)..ale ide o to že vždy s abudeš niekomu páčit a niekomu nepáčit, nerieš taketo banality či viac to alebo to, uživaj si život :)

Prezývkkaaa

Ahoj,
nikdy v živote som nebola štíhla, ani bez nadváhy, odkedy si uvedomujem svet, vždy som bola tlstá /volajme to pravým menom/ a vyrastala som s tým, že mi bolo dávané najavo, že taká som...
Komplexy so mnou žili, rástli a frustrácia sa len zväčšovala, aj vďaka chlapcom, ktorí prišli-odišli. Vždy som si myslela, že ich bavím len na zábavku, a súdiac bez sebavedomia, že sa hanbia mať veľkú frajerku..
Po rokoch trápenia sa však jeden románik vykryštalizoval inak.. Dnes sme spolu päť rokov a už sme manželia.. je ohromný, krásny, múdry, šikovný a charakter..žiadny lúzer ani zúfalec, chlap na úrovni, závidia mi ho mnohé baby..a mnohé doteraz nerozdýchali, že ja - tá tlstá - som vydatá a som šťastná..
Chcem však poukázať na iné:
Celý život kolíšem na diétach a váha mi kolíše +- 20/30 kg... pribratá viac (veľmi tlstá) - schudnutá (menej tlstá) ...ničím sa diétami stále, celý život, aj teraz, napriek tomu, že mám po boku chlapa, ktorý ma miluje a zbožňuje takú aká som... O ruku ma žiadal, keď som mala o 30 kg viac ako keď sme sa dali dokopy...A keď držím diéty a vidí ma ako nejem a cvičím a trápim sa keď to nejde dole, prosí ma, nech sa vyseriem na všetky diéty.. chcem tým povedať len to, že moje komplexy sú len a len moja sračka (a nikto mi s nimi nepomôže) mám ich stále, aj keď som si našla lásku, ktorú som tak hľadala. Pretože problém je v sebavedomí, sebeprijatí a sebaláske. Myslím si, že do veľkej miery je to aj dôvod problému s hmotnosťou. Začarovaný kruh. VŠETKO JE V HLAVE.

ahink

...myslim, ze tato tema autorke skor uskodila nez pomohla..
No mozno ju nastartovala nakopla zmobilizovala..a vtedy by to bolo o inom..ten lepsi pripad

ahink

Ahoj Barcelona (inak krasne mesto a mam nan este krajsie spomienky:) ).

V prvom rade sa ta chcem opytat ci mas aj nejake zaluby zaujmy konicky ci sportujes atd?

Vies, ja som sama baculka. Ale od mala sportujem. Zavodne som hrala hadzanu, za skolu volejbal (som mrnava ale dokonca aj basketbal lebo som davala najviac kosov)) ), rekreacne som hravala tenis. Dokonca som za skolu aj behala, teraz je to hlavne plavanie fittko stolny tenis tanec.
Ked sme mavali v praci aj take tie sportovo oddychove dni tak na mne sa v dobrom smiali ze mojou "zbranou" je vyzor baculky lebo klamem superov telom. Preco? Lebo som vsetko vyhravala a bola som pohyblivejsia rezkejsia nez mozno daka chudunka babenka kost a koza)) A ked bolo poziarne cvicenie a hladali medzi pomaly 50tkou bab a zien daku ochotnu co by sa nebala z 5posch.bez istenia preliezt zabradlie a pol metrovu neistenu "volnost" priestora naskocit nastupit na stoziar ci co to bolo) tak ja v poho a aj to zvladla s usmevom. Vsak tak chrumkavi poziarnici tam napokon boli))
Ja mam postavu latino..proste prsia zadocek..mam aj pas), cize take tie presipacie hodiny. A hej som baculka. A ani sa nehram na taku co zije zo vzduchu a pribera aj z neho)) to nie. Velmi rada a podla inych vraj aj vynikajuco varim peciem no bavi ma to skor pre inych nez pre samu seba) No ale aj jem) A nikdy som nebola stihla a ver, ze o zaujem muzov nemam nudzu. Ani nasich ani cudzincov. Ide o to ako celkovo posobis vyzeras co zo seba vyzarujes, ale aj ako sa obliekas upravujes atd. Proste musi z teba vyzarovat radost stastie energia usmev..osobnost charizma fluidum pritazlivost elegancia zvodnost hravost rafinovanost atd. Ak si mudra inteligentna mila sikovna mas aj zmysel pre humor, si dobrosrdecna nie si daka lemra leniva pohodlna)) tak sa zapacis aj neviem komu:) Musis sa milovat brat taku aka si a snazit sa byt stale lepsou vo vsetkom. Ak si aj baculka to neznamena ze musis sediet doma na zadku a byt za teliatko) Proste sa hyb, ži, skusaj vsetko mozne i nemozne co ta napadne, maj radost z tohto pohukaneho))) sveta..cestuj, spoznavaj svet, vzdelavaj sa, najdi si zaujmy konicky, daky sport co ta budu tesit zaujimat naplnat. Ja uz som robila vsetko mozne...od tancov, zumby skakania na tranpoline box, strasne rada a rychlo soferujem, rozmyslam nad hodinami lietania a skok s padakom. Proste zi. A stastie ci aj muzi si ta najdu aj same:) a neboj sa obliekania..hraj sa s tym co ta oslovi ozivi a nebud za daku sivu mysku :) Ja sa obliekam podla prilezitosti no hlavne zensky..krajky cipky sukienky saty vystrihy farebnost pestrost pekne doplnky aj v sportovo elegantnom style mozes byt sexi a pritazliva..tak sa hraj a experimentuj. No hlavne nieco rob cokolvek ta napadne. A miluj svoje telo a potom ani nevies jak si budes vediet uzivat aj intimitu sex milovanie rozne hry atd) Ver..potom ti kazdy muz bude "klacat" pri nohach) Ak to tak raz bude..tak si to vaz a nebud potom za daku sliepku ale bud mudrou zenou, aby ten tvoj a aj ty ste nikdy nelutovali ze ste spolu:) Hlavne aby vam bolo spolu co najlepsie najprijemnejsie..a zacni uz teraz hned pekne sama od seba:)

lienka-33

Ahoj...myslím,že mnohý tu nepochopili,že ty tu nechceš podvyhnut sebavedomie,ale zistiť či budeš mat priatela aj v tejto velkosti.Mali by ti písat len tí,čo tu velkost doma objímaju a rano sa pri nej zobudzaju,..Názlerová zo sudnej siene je pekná baculka, a je vydatá..Moj kamarat si nasiel babu , ktorej zakazal chudnut lebo on mal rad žienky ktore "nezlomí v páse " ked ju objíme.(mal maminu aj sestru baculku-on v tom proste vyrástol)Poznám manželov,kde ona je XL,a on ma "buchtičky" na bruchu-neuveritelné,ale je to tak !!! Ja som len velkost L , mam len bruško,ale pozitívny ohlas som u mužov nevidela, dokonca maju pocit že ma nejak treba ponižovat a že možem byt rada že vobec nejaký ma bude chcieť aspon na sex.Kruto sa pozerám do zrkadla, vravím si "nežer,tých 10 kíl pojde dolu,nech ťa viac neurážaju".To akou chceš byt je len na tebe .Len nebrala by som vážne vyhovorky mužov čo maju doma sexi babu ,alebo ti tu píšu "ked má sexepíl " -a prečo ta potom nepozval von?Alebo nenapísal,že už taku priatelku mal?

Delete

Je veľmi ťažké neodsúdiť ak nás celá spoločnosť do toho tlačí a vštepuje nám ideály dokonalosti...

Každý človek má predsudky ale súhlasím s lucianom.

Fyzická krása je len naučený návod a je pominuteľná.

luciano

Ono niekedy ani pohyb kombinovaný so zdravým stravovaním nepomôžu na chudnutie. Existujú psychiatrické lieky, po ktorých sa priberá, nech robíme čokoľvek. Takže nesúďme tých, ktorí sú obézni, niektorí z nich za to naozaj nemôžu...