Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?

Príspevok v téme: Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?
Jeanette6

Tá žena má na starosti jeho účtovníctvo. Je o 7 rokov staršia a videl ju dokopy 10minút, lebo začala preňho pracovať len pred 2 týždňami. No a včera mu z ničoho nič napísala, prečo sa na ňu tak milo pozerá! On jej vraj napísal, že nechápe aký pohľad má na mysli a ona na to že: nie je dôvodom vášho milého pohľadu, že som do vás zamilovaná? Tá veta nedáva zmysel, možno chcela napísať, že on je zamilovaný. Podstatné je, že to je žena jeho kolegu z práce, majú malé dieťa!! Napísal jej čo to má znamenať, že má vážny vzťah a ja som to čítala a žiadal o osobné vysvetlenie mne, nedvíhala tel. a nakoniec napísala, že sa nám ospravedlňuje, že on jej naozaj nedal dôvod! s...a jedna! Najhoršie na tom je, že on mi zatajil kto píše! Vraj to chcel vyriešiť sám, lebo sa bál mojej reakcie, ale náhodou som na to prišla! Mám chuť jej zavolať a povedať od srdca čo si o takých k....ách myslím!

karamellllka

chapem tvoju reakciu, chapem aj to, ze si nasrata na nu a nie na neho...a aj to, ze ta na tom stve, ze ti to nepovedal...ale ked si teda hovorite vsetko a verite si, ako si nasla tie smsky? predpokladam, ze si sa mu hrabala v mobile?...a este k tej jej poslednej sms, podla mna ho vobec "nehecuje aby jej aspon nieco napisal" ale uvedomila si, ako jebnuto sa zachovala, a tak sa ospravedlnila aj tebe a aj jemu...bodka

karlicka

no ved nie nadarmo sa hovori, ze ked suka neda, pes neskoci. nebolo by tolko nevernych chlapov, keby ich baby nebalili. nemali by s kym...

Jeanette6

Sejla, ja by som jej rovno zavolala:))) Ale kaslem to, nestoji mi za to... Ale ak neprestane a dozviem sa to, moze si byt ista, ze to urobim. Bude lutovat. Take ako ona treba vykazat tam kde patria a ked nepomoze spravanie mojho partnera, poradim si s nou sama.

Sejla

Lenže keď jej napíšeš rozhorčenú správu, tak to je pre ňu signál, že nie si si istá svojim vzťahom a veci riešiš šklbaním vlasov. Nič proti tomu nezmožeš, tvoj priatel jej dal výpoveď a jasne jej dal najavo, že má teba. Dosť ukludňujúce, či?

Sejla

Myska áno áno, ja som jedna z husok naivných =) očakávam od priateľa, že má mozog a sem tam ho použije.. Asi sa nikdy nepolepším:)

repka

v tomto pripade s na nu uz vykasli.. co by si jej teraz volala? .. teraz sa uz len trasie ako sprosta od strachu.. nechajte ju v tom :)))