Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?

Príspevok v téme: Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?
Jeanette6

Tá žena má na starosti jeho účtovníctvo. Je o 7 rokov staršia a videl ju dokopy 10minút, lebo začala preňho pracovať len pred 2 týždňami. No a včera mu z ničoho nič napísala, prečo sa na ňu tak milo pozerá! On jej vraj napísal, že nechápe aký pohľad má na mysli a ona na to že: nie je dôvodom vášho milého pohľadu, že som do vás zamilovaná? Tá veta nedáva zmysel, možno chcela napísať, že on je zamilovaný. Podstatné je, že to je žena jeho kolegu z práce, majú malé dieťa!! Napísal jej čo to má znamenať, že má vážny vzťah a ja som to čítala a žiadal o osobné vysvetlenie mne, nedvíhala tel. a nakoniec napísala, že sa nám ospravedlňuje, že on jej naozaj nedal dôvod! s...a jedna! Najhoršie na tom je, že on mi zatajil kto píše! Vraj to chcel vyriešiť sám, lebo sa bál mojej reakcie, ale náhodou som na to prišla! Mám chuť jej zavolať a povedať od srdca čo si o takých k....ách myslím!

Jeanette6

Prave pred hodinou, zasa mu napisala, ako sa strasne ospravedlnuje nam obom, ze jej to ma prepacit:)) Jasne ho hecuje, aby jej napisal aspon nieco. Povedal, ze kasle do nej..:) Uplne je to vidiet, ze sa boji, aby som nieco nepovedala ja jej muzovi...

Jeanette6

SEJLA - aha, dalsia z husok ktore muzovi asi doma len naivne pritakavaju, ze moja? :)) CITAS TY VOBEC DISKUSIU? :)) Prave som napisala, ze ho znova kontaktovala:D A o par prispevok dolu, ze uz by sme to mohli uzatvorit, ze Maoam ma pravdu.. Sa uvedom:))

Laara

a kde si nadobudol dojem, ze ju sudim? :D vyslovis tu nie velmi pravdepodobnu domnienku o jej vztahu s muzom a na zaklade toho urcujes, ze ja sudim? no nie, v mojom svete, mozno naivnom (neviem) ludia spolu nechrapu krizom-krazom a uz vonkoncom nepoznam pary, ktore maju male dieta a su otvoreni takemuto druhu zabavy, ktory si tu nacrtol..

a na zaklade coho ty sudis zakladatelku a nadavas jej do furii? kto si, aby si ju sudil???

Sejla

Hej jediný problém, ktorý po niekoľkých dňoch zostal visieť vo vzduchu, je žanetin hnev :)) To je problém ... Ani nie tá ženská, lebo tá je už pasé a jej podobných je na svete plno, treba sa s tým zmieriť. Ale slečna Myška/žanetka sa v tom musí cykliť ešte minimálne mesiac, však aj to je v pohode, pokial to znamená, ako tu niekto písal, že sa s ňou jej partner nenudí:) Je to fakt, on má o zábavu postarané :D

Jeanette6

Kokos baby moc vam dakujem s akou vervou ma obhajujete:)) Lebo ja som nevedela Ovecka, ze ty si chlap:D Sorry, ale co ti mam na to povedat? Dospela zenska, ktora ma decko? A vedela, ze on ma partnerku? Volny vztah?? Co ma ich (mozno) volne manzelstvo spolocne s tym, ze drzo isla po jeho kolegovi, kamaratovi a zadanom chlapovi? OMG asi sa sniva teraz uz aj mne:DD

BTW prave mu pisala ZNOVA, preposlal mi to, ona nie je normalna!! Asi jej predsa len zavolam! Nemaju ziadne volne manzelstvo, jednoducho neratala s tym, ze sa to dozviem a teraz sa trasie, ze nieco poviem:))))

0vecka

2 Laara akoze na tuto dobu? si myslis ze pred 100 rokmi boli vsetci monogamni???

nic o nej nevies mozno ma s manzelom otvoreny vztah a obcas si takto dopraju... kto si aby si ich sudila???

Laara

aha..cize podla teba je uplne okej, ze slecna vyjadrila len svoj sexualny zaujem..slecna to uz davno nie je, kedze sa jedna o vydatu zenu s malym dietatom, ktorej muz pracuje a kamarati sa s dotycnym..cize ak by sa jednalo o tvoju zenu, ktora by sa takto ponukala tvojmu znamemu a vyjadrovala mu svoju sexualnu sympatiu..tak by to bolo v poriadku a ved by nic zle nerobila? :D no tak ja som, co sa tyka vztahov, asi trosku konzervativna na tuto dobu..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa? - Fórum - ZDRAVIE.sk