Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?

Príspevok v téme: Chce môjho priateľa, mám jej zavolať a vyhroziť sa?
Jeanette6

Tá žena má na starosti jeho účtovníctvo. Je o 7 rokov staršia a videl ju dokopy 10minút, lebo začala preňho pracovať len pred 2 týždňami. No a včera mu z ničoho nič napísala, prečo sa na ňu tak milo pozerá! On jej vraj napísal, že nechápe aký pohľad má na mysli a ona na to že: nie je dôvodom vášho milého pohľadu, že som do vás zamilovaná? Tá veta nedáva zmysel, možno chcela napísať, že on je zamilovaný. Podstatné je, že to je žena jeho kolegu z práce, majú malé dieťa!! Napísal jej čo to má znamenať, že má vážny vzťah a ja som to čítala a žiadal o osobné vysvetlenie mne, nedvíhala tel. a nakoniec napísala, že sa nám ospravedlňuje, že on jej naozaj nedal dôvod! s...a jedna! Najhoršie na tom je, že on mi zatajil kto píše! Vraj to chcel vyriešiť sám, lebo sa bál mojej reakcie, ale náhodou som na to prišla! Mám chuť jej zavolať a povedať od srdca čo si o takých k....ách myslím!

Slecna A.

nemas jej preco volat, ked to uz priatel vyriesil.
Chapem, ze si nastvana, ale hrozostrasna hrozba pominula, tak sa tolko nepajed. Pokial by sa to opakovalo v buducnosti, vtedy by som vzala telefon a zavolala jej. Ale pokial jej to uz priatel vysvetlil a ona s tym prestala, tak sa v tom nehrabkaj :)

Agnes999

Nech tvoj priatel povie svojmu kamosovi co mu pisala, prip. i ukaze. Ta zena vyzera na typ, co kade chodi, tade nohy roztahuje. Jeho kamos mu bude nakoniec vdacny, ze mu oci otvoril. Ak jej chces zavolat, kludne to urob ak mas na to gule. Ale bud jej volaj a navrieskaj na nu, alebo ju nekontaktuj, nepis jej sms, to nema ziadnu vahu a budes vyzerat jak niekto, kto sa nevie ani poriadne postavit.

Sejla

Ty si strašná nerváčka, ide to z každého tvojho príspevku, samotná story je o ničom, nuda... Reaguješ viac než prehnane.

klasik12321

Cha :) To mne sa prednedavnom stalo, ze sa na mna na ulici zapozerala nejaka zena a manzelka do nej tak skocila, ze som myslel, ze ju zbije. Najhorsie bolo, ze ja si moc ludi nevsimam, len zbezne prejdem rychlo pohladom kazdeho v blizkosti, ci ho nahodou nepoznam, aby sa niekto nestazoval, ze som namysleny, ze nepozdravim a tak som ani nepostrehol, ze na mna ziza a tak som ani netusil, preco sa manzelka tak zrazu rozculila :) Milujem ju :))) Vy baby ste strasneee :)))

repka

ja osobne by som jej bola schopna dat po hube.. ked zeny budu cusat a hrat sa na neziarlive chudinky (kryci nazov sebavedome), tak taketo slapky to nepochopia nikdy...

repka

podla mna nejde ani tak o sebavedomie v tomto pripade... teda neviem ako janette..ale ja osobne by som neziarlila, ze ach ona mi ho preberie..mna by nasrala ta drzost tej slapky...