Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorý mobil?

Príspevok v téme: Ktorý mobil?
PaTrik12374

Ktorý mobil si mám zobrať? Na výber mám: Nexus 4, Nokia Lumia 820 ( ten sa mi veľmi nepáči), HTC One X 16GB a Xperiu T... Kto má s nimi skúsenosti? Papierovo sa mi pozdáva Xperia T a HTC One X, no neviem si. Známi tieto mobily nemajú a tak mi nemá kto poradiť. Neviem sa už rozhodnúť ktorý chcem :)

PaTrik12374

ja sa nebojím toho, že mi nebude mať kto ukázať ako sa s nimi pracuje :D ... ja som to písal len preto, lebo mie nemá kto poradiť

system

btw: noa co ze znamy nemaju take fony ? :D hadam sa nebojis ze ti nebude mat kto ukazat ako sa s nimi pracuje, naucis sa to za 2 dni :P

system

lumia ma ako jediniy z uvedenych windows mobile, ostatne maju android. Co sa tika aktualizacii ( najnovsieho systemu ) bude na tom najlepsie prave nexus 4, vykonom su vsetky 3 skoro rovnako, takze skor by som sa pozeraj aj na ine veci a to nadstavbu androidu a dizajn. ja by som sa priklonil k htc one X, donedavna vlajkova lod od HTC, ich nadstavba sense mi vyhovuje viac nez ta od sony, dizajnovo tiez a spracovanim ma v recenziach dobre ohlasy. Neviem preco uzivatel " xperia T " sa vyjadril ze htc nie :D mozno vlastni sony tak odporuca svoj matroš :D... pssulinka preco jej odporucas o 2 triedy nizsie fony ak si moze dovolit ovela namakanejsie stroje ? :D nechapem. desire c sa s one x kom neda porovnat rovnako ani s ostatnymi ktore ma na vyber ;)

pssulina444

a prečo práve tieto tipy keď ich známi nemajú?? ja by som ti skôr poradila HTC desire c alebo Xperia miro ...

xperia T

Xperia T je velmi dobra.mam ju ja aj priatel.uz asi styri mesiace priblizne.je fakt fajn.samozrejme, nabijat kazdy den pokial aj internet vyuzivas naplno.ten nexus moze byt tiez pecka.ale ak tak htc nie, ani lumia.nic moc.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorý mobil? - Fórum - ZDRAVIE.sk