Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký púder na aknóznu pleť?

Príspevok v téme: Aký púder na aknóznu pleť?
kindervajko2

Ahojte...

Mám veľký problém nájsť si vyhovujúci púder,tak skúšam šťastie aj tu... Mám aknóznu,flakatú tvár plus kruhy pod očami (hrôza), takže používam la roche posay toleriane make up, ktorý kryje ako boh... no lesknem sa po ňom aj keď si ho ani nedávam na celú tvár a čo najmenej,aby to nevyzeralo ako maska... Ešte k tomu mám nažltlú a bledšiu pokožku,takže odtiene sa mi hľadajú fasa dobre... všetko mi je ružové alebo tmavé.
Hľadám púder,ktorý by sa vedel prispôsobiť farbe mojej pleti,alebo teda make upu, nebol by ružový a hlavne aby nerobil efekt typu \"ahojte,zoškrabte mi omietku z ksichtu\"... Všetky púdre čo som skúšala sa tiež veľmi vnášali do všetkých nerovností pleti a vyzeralo to hrozne,potom ich ešte viac zvýraznili...

poznáte alebo používate nejaký púder na ktorý sú veľké nároky ako - zmatniť,nevyzerať ako maska a nebyť rúžový? prosím poraďte, som zúfalá.. ďakujem :)

fifipierko

jednoznacne bezfarebny, t.j. transparentny praskovy (sypky) puder, urcite nie farebne kompaktne pudre, tie vytvaraju flaky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký púder na aknóznu pleť? - Fórum - ZDRAVIE.sk