Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Kilo" make upu alebo hrozna plet?

Príspevok v téme: "Kilo" make upu alebo hrozna plet?
nikisss

niekedy su dni alebo aj tyzdne ked mam strasne problemy s pletou, robia s ami fakt ze nepekne cervene vyrazky, nikde inde len na cele, po koznej som si odchodila uz svoje, masticky kadejake som uz mala, Roaccutan-ci ako sa to pise-nechcem lebo je to podla mna humus pre telo tak isto ako antikoncepcia,

cize mi nezostava nic ine iba si davat na tvar nanosy make-upu ale dost viditelne a neprirodzene lebo jedine co mi to dokaze prekryt je Dermacol ten najsilnejsi, normalne sa neviem rozhodnut ci je horsie ist von s tym strasnym makeuppom-keby nemusim nepouzivat fakt ziadny-alebo s tymi hroznymi vyrazkami co neviem nicim prekryt ked si dam napr len daky BB cream hrozne to vidno, co mam s tym robit? mam 21 rokov a problmy s pletou uz neskutocne roky, mala som fakt hocico rozne biodermy za vela penazi a nic,

henrieta7890

no ja už roky nosím každý deň acnecolor, keď idem niekam špecialne von dávam make up +acnecolor+ púder, a ľudia mi vravia že mi absolútne nevidno žiadne problémy s pleťou, teda aspoň na tom elektrickom svetle, a to mám pleť v dosť hroznom stave

Emanka

Nikisss. Ahoj. Ak chceš, napíš mi na klaudia.haukova@yahoo.com a popíšem ti, čo všetko som poskúšala, čo mi pomohlo a čo nepomohlo. Ja som mala také akné, že enviem či si také videla. Kožné na okolí už netušili, čo s tým, Roaccutane som tiež odmietala, antikoncepciu tiež, nakoniec som brala oboje... za ROK!!! sa mi pleť zmenila ako šibnutím čarovného prútika. Pred rokom som sa bála vyjsť z domu, že sa na mňa niekto pozrie a teraz si chodím bez mejkapu aj do práce a ľudia mi zvyknú hovoriť, akú mám peknú pleť. Tak sa v duchu neskutočne na tom smejem a len odpoviem, že "ďakujem" a usmejem sa :) Takže ak chceš, ozvi sa a napíšem ti viac a dokonca ti pošlem aj foto aké som to mala a aké to mám. Sem to vycapovať nebudem :o)

p.d.

Ja by som si nenechal na tvari vriedik. Proste je to instinkt, ze musi byt odstraneny.
Ak si das make-up, tak pokozka nedycha, potom ich mas este viac, asi zacarovany kruh.
Treba to riesit na hormonalnej urovni a asi nejest cheap food.

emoglobina

kazdy z nas je iny ,pisem za seba,predtym som skusala samozrejme vsetky mozne nemozne cistiace gely vody kremy tycinky korektory no ved viete ze ich existuje strasna hruza ,jeden den som vyhodila uplme vsetko a zacala pouzivat doma vyrobenym cistiace mlieko (aloe vera gel+ cerstve plnotucne kravske mlieko),a kupila som si detsky krem avril neobsahuje az take zverstva ako to co som predtym kydala na tvar ,dalej raz za tyzden peeleng z kavy oplachnut vlaznou vodou ....za par dni to bolo vyrazne zlepsenie,treba sa vyhnut make upu plet potrebuje dychat a urcite si nic nevytlacajte .lebo potom je vsetko zbytocne

Leito

nirv
s tymto: Su veci ktoré ho zhoršujú, ako cukor, nedostatocny pitný režim, zlá starostlivosť o pleť, celkový zdravotný stav, stres, počasie, hormonálne vykyvy , nedostatok spánku, zlý psychicky stav.

...musim len plne súhlasit, ja mam akné od 17tich..teraz mam 32. Mam rozsirene pory, lahko sa upchavaju a zapaluju. Dalej som alergicky na potraviny ktore obsahuju histamín, teraz boli 40 stupnove teploty cez den, tak bol stav pleti zhorseny aj ked slnko mi robi dobre,...dalej, staci ze nejdem kazdy den na velku potrebu a uz sa to zhorsuje...
Za tie roky som to na sebe dostatocne spozoroval a skumal:)

domik

Ahojte ja mam 15 rokov a som hrozne vyhadzana.Na cele mam akokeby take podkozne pupienky ktore mi vydno i cez make-up na uz neviem co mam robit mam to aj okolo nosu je to otrasne a mi nepomaha mam taku vodicku ktora mi vysusi plet a je to este horsie velmi rada by som nepouzivala make-up ale vzdy ked sa odmalujem som cela cervena mam vyrazky a tie podkozne pupienky prosim pomozte mi :////

dadewisss

Skus acne.org alebo produkty od celosvetovo uznavanej doktorky, kt. studovala na 4 najlepsich univerzitach - dr.nona

(viac samozrejme google :))

Klarika00

Ahoj, z vlastnej skúsenosti ti môžem poradiť, že make-up je vo väčšine prípadov ešte horší ako to nechať prirodzene a možno keď si to určitý čas nebudeš ničím prekrývať tak sa to aj zlepší =)) .. ja som mala strašne problémy s pleťou a nepomohla mi ani kožná lekárka, potom som šla ku kozmetičke a tá mi "vyžehlila pleť" ..chodila som tam raz niekedy dvakrát do týždňa a vyrážky sa mi prestali objavovať a mala som stále lepšiu pleť.. len bohužiaľ to bolo príliš nákladne takže som musela prestať =((( .. potom mi jedna známa v práci odporúčila túto žehličku na tvár, ktorá sa dá kúpiť aj domov -odkaz odstránený- ... na tvojom mieste idem najprv ku kozmetičke, aby si zbytočne nevyhodila peniaze za to a uvidíš či to pomôže alebo nie =)

vitavi

Si z minulosti zaťažená živočíšnymi produktami, hlavne mliečnymi výrobkami a tukmi. Červené čelo svedčí o konzumácii jednoduchých cukrov, môže to byť aj ovocná fruktóza. Ovocie je problematické i ovocnými kyselinami, ktoré kazia trávenie ostatných potravín, pretože blokujú činnosť slín a v nich obsiahnutých enzýmov.
Prečisti sa stravou založenou na obilninách vo forme mäkkých kaší, napr. z ryže natural, jačmenných krúpov, kukuričnej krupice, ovsa pšena atď. Kombinuj ich so zeleninou domáceho pôvodu rôzne pripravenou a kvasenou. Doplníš malým množstvom strukoviny, ryby, semienok a bylinkou. Po odchode všetkých hlienov sa upravia aj zápaly, spôsobené cukrom a pleť zostane čistá.
Po vyčistení môžeš stravu doplniť troškou panenského oleja.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.