Vyprážanie

Príspevok v téme: Vyprážanie
yxcvb

zdravim vas,
v tejto dobe sa snazim znizit percento tuku z mojej vahy, a tak by som sa vas chcel opytat ohladom vyprazania na com by bolo najlepsie vyprazat ? na masle? bravcovej masti? alebo na nejakom oleji? viem ze najlepsie by bolo sa vyhnut v co najvacsej miere vyprazanym jedlam ale kazdy mi da za pravdu ze sa to neda..

orol

No ja ti nedám za pravdu že sa to nedá, tak nepíš, že každý :-o)) P.s - na vyprážanie sú vhodné tuky, ktoré odolávajú vysokým teplotám pri vyprážaní, neprepaĺujú sa... podľa mňa je vhodná na vyprážanie
- bravčovú masť
- palmový olej

yxcvb

BUBAKOS
hranolky nejem vobec a rezne len sem tam skor mi ide o vyprazanie ryze alebo prazenice lebo to su bezne jedla ktore jem po treningu.. v poslednej dobe mi chuti hneda ryza a vyprazam ju na masle lebo ma aj lepsiu chut ako ked ju vyprazim na obycajnom oleji ten olivovy som este neskusal.. ale myslis ze bude lepsie vyprazan na nom ako na masle ?

bubakos

Noo, tak som ti chcela poradiť dať si olivový olej do rozprašovača ale hranolky asi nevypražíš takto alebo rezeň. Za studena lisované oleje a napr. olivový panenský, doporučujem ale bacha, rýchlo sa prepáli