Meškajúca menštruácia

Príspevok v téme: Meškajúca menštruácia
Nika12345678

Zdravím všetkých :) mám otázku... mám 17rokov.... menštruujem už vyše troch rokov...menštruáciu som naposledy mala od 19.3. do 22.3. a veľmi slabú...väčšinou zvyknem mávať päť šesť dní s tým že prvé dva dni strašne silno krvácam. Teraz som mala ledva tie tri dni a krvi skoro nikde... dnes som mala dostať a nič...nikdy nemeškala vždy práveže prišla skôr :/ v piatok 12.3. som mala chránený sex a tesne pred ním som si všimla krvavý až hnedý výtok..pretrváva doteraz ale je to veľmi slabý výtok, vidieť ho iba ak sa utieram...tehotná nemám byť z čoho... test som si robila pred sexom lebo už vtedy sa mi tá moja slabá menštruácia nezdala a abol negatívny... potom som mala sex samozrejme s ochranou, pričom partner sa nespravil... tesne rped sexom ten krvavý výtok :/ neviete mi proadiť čo by to mohlo byť? :/ ďakujem za odpoveď

nikolino

Ahoj mám 15 rokov, a chcela by som sa opýtať prečo mi niekedy mešká menštruácia rat mi to meškalo 1 mesiac a zas som to dostala po mesiaci som to nemala pol roka.. a potom tak striedavo,, Dakujem

l3nik

tazko povedat, co to moze presne byt, niesi nachladena? nemavas bolest v podrusku, krizoch, pri moceni? ak nemas ziadne bolesti tak len cakaj, skus si dat horuci kupel, alebo mne raz velmi pomohlo cervene vino, ked mi meskala MS asi 10 dni. Tie testy tehotenske ukazuju pravdivy vysledok vacsinou trosku dlhsiu dobu po meskani menstruacie, co ja mam skusenosti, tak ak mas pochybnosti tak o par dni skus znova test. Meskanie do 2 tyzdnov je vacsinou normalne, stava sa to casto, ale ked to uz bude viac ako 2 tyzdne urcite zajdi ku doktorovi, nic ine asi uz nebudes moct spravit, nech ta vysetri. Ak by si nahodou pocitila tie neprijemnosti, co som vyssie spominala, tak tam zajdi aj skorej, lebo s tymi zapalmi a podobne niesu srandy.. :) A hlavne sa skus nestresovat, pretoze aj stres sa velmi podiela na meskani menstruacie :)